Wpis z mikrobloga

Katarzyna #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 191

Imię: Katarzyna

Wiek: 22

Miejscowość: Warszawa


Kim jestem

Hej :) Mieszkam w Warszawie od 3 lat. Studiuję dziennie grafikę i pracuję, od niedawna, w zawodzie.


Wygląd

Niska blondynka, niebieskie oczy, delikatny makijaż, prawie mieszczę się w wykopowych standardach kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°). Totalnie baby face. Mam dosyć luźny styl, kolorowy ale dosyć nieokreślony, więc czasem można zobaczyć mnie elegancko ubraną a czasem no, może nie w dresie ale na luzie ;).


Zainteresowania

Wydaje mi się, żę mam dosyć sporo zainteresowań ale w większości lubię spędzać czas z ludźmi, aktywnie, robić coś wspólnie. Jestem dosyć wstydliwa ale uporczywie z tym walczę :). Uwielbiam psy!


Głównie interesuje mnie grafika, design, trochę się udzielam jako wolontariusz na graficznych konferencjach, chodzę na aktówki, wystawy. Lubię tańczyć, próbowałam wielu stylów ale jakoś w żaden na dłuższą metę się nie wkręciłam. Aktualnie tańczę swing. Zaczęłam na studiach także sporo zwiedzać. W większości miasta w Polsce i po taniości (wiadomo studenckie życie :D) ale nadal jest ciekawie. Chętnie spróbowałabym autostopa ale sama trochę się cykam. Może pojedziesz ze mną? 0:)


Moją taką małą pasją jest też motoryzacja. W kwestii technicznej nie znam się zupełnie ale fascynuje mnie ich design, szybka jazda, adrenalina ( ͡ ͜ʖ ͡) Chodzę czasem na zloty youngtimerów bo ten okres designu w motoryzacji najbardziej mnie interesuje :D Lubię też czytać o psychologii relacji, nowe technologie i memy więc możemy kiedyś pośmieszkować razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak byłam młodsza sporo czytałam i grałam w gry.


Czego oczekuję?

Hmm myślę, że nie szukam konkretnego faceta, jestem raczej otwarta na nowe znajomości :). Na pewno cenię sobie szczerość, kulturę, otwartość, czułość (bardzo lubię się przytulać) i pewność siebie. Lubię ludzi którzy są ogarnięci, ambitni i motywują mnie tym do jeszcze cięższej pracy nad sobą ale też umieją znaleźć balans w życiu i czas na odpoczynek. Mam dość uparty charakter, więc dobrze by było by był to ktoś, kto umiałby sobie z nim poradzić ;)


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Życie piszę najlepsze scenariusze! Raczej nie mam konkretnych wyobrażeń co do tego. Jak taki dzień się wydarzy na pewno będziemy o tym wiedzieli. Chociaż aktualnie mając na głowie studia i pracę marzy mi się zwykły leniwy dzień w łóżku z przytulaniem, kakao i filmem by po prostu móc odpocząć.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub, jasne może kiedyś ale kościelny, jestem wierząca (trochę agnostycyzm ale jednak). Dzieci lubię i chciałabym mieć kiedyś swoje. Alkohol tak, narkotyki i papierosy raczej nie chyba, że lubisz "od święta". Wszystko z umiarem.


Nie lubię pomidorów ()


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #warszawa
źródło: comment_JblVzA1B0L1diIpgM86PmbdlYIysJXhI.jpg
  • 10