Wpis z mikrobloga

Może nikt nie zauważy, po 9 latach postanowiłem pójść do kościoła i pojawiać się tam regularnie. Motywacji było kilka, ale po prostu dobrze mi ze świadomością, że w końcu się do tego zebrałem.

#oswiadczenie #zdupy #kosciol
  • 33
  • Odpowiedz
@HenioPL

#!$%@? się w ten pusty łeb

Tzw. projekcja. Czyli zakładasz, że skoro twoja czaszka jest pusta jak dzwon, to moja też taka jest. A to założenie jest równie błędne co twoje metody dedukcji (co jest całkiem spójne- pusto pod kopułą to i analiza logiczna leży). Jasne, że takiej treści można się spodziewać pod tagiem #kosciol, jakżeby inaczej.

Ale trzeba być durniem (nikomu nie ubliżając), by mając na czarno tagi #wiara (107) #chrzescijanstwo (153) #katolicyzm (194) #swieta (32) #religia (200) #jezus spodziewać się chrześcijańskiego gówna w swoich gorących. I nawet jeszcze większym durniem, by zamiast użyć istniejących tagów, wciąż wymyślać kolejne, narzucając innym swoje treści gorzej
  • Odpowiedz
@Neurox: no ale przecież to prawda XD ah ty szczęściarzu, urodziłeś się akurat w tej kulturze, która wierzy w tego właściwego boga i czyta odpowiednią świętą książkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neurox: #!$%@? mnie czlowieku, co myslisz ze jak se wmowisz ze bozia tym kieruje i wszystko to co sie dzieje to wola boża to nic innego jak oklamywanie samego siebie. Istnieje cos wiecej cos co jest ponad nas siła ktora steruje zyciem i ewolucją, ale to nie ma nic do tego czy ci sie powodzi w tym zyciu czy nie, to ze zyjesz tu i teraz to jest wszystko reszta
  • Odpowiedz