Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to specyfika tagu, ale przeglądac ogłoszenia w #mirekszukazony zauważyłam, że większość z was chce spędzać czas oglądając film pod kocykiem, większość ogląda topowe seriale i większość czyta Sapkowskiego XD wybaczcie Miśki, ale Sapkowskiego jako ulubionego pisarza może wskazać licealista, który tych książek w życiu przeczytał max 10 z czego to 7 to szkolne lektury. Nie odbieram panu Andrzejowi talentu i umiejętności, bo facet ma lekkie pióro, a saga Wiedźmina to klasyk. Ale jeśli twierdzicie, że interesujecie się oglądaniem seriali (stranger things) i czytaniem książek (Sapkowskiego) to już lepiej napiszcie po prostu, że lubicie grać w czołgi, lepiej to będzie wyglądało. #protip #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 170
@Usmiech_Niebios: Ale nadal nie rozumiesz, że to nie jest pole 'zainteresowania o których możemy pogadać' tylko 'zainteresowania'. I wpisanie tam nie wiadomo jak nietypowego hobby nic by nie zmieniło negatywnego w odbiorze, ba raczej by było odbierane jako plus. Bo ten sapkowski z fizyką kwantową się nie wyklucza. Ale ty uparcie twierdzisz, że mirki ukrywają swoje zainteresowania żeby przyciągnąć większą ilość mirabelek. I tak to, że ktoś tego nie wpisał nie
Bo przypominam że mówimy o ogólnej konkluzji, a nie o jednostkowym przypadku mirka który miał wspaniały pomysł ukrycia swojego zainteresowania fizyką kwantową.


@Zgagulec: tak widzę ten post

moja ogólna konkluzja jest mojsza niż twojsza, bo tak, elo.


To było oczywiste nawiązanie do ciągłych pojazdów mirków o tym, że kobiety interesują się tylko paznokciami i serialami

No rzeczywiście, takie błyskotliwe nawiązania muszą być wolne od krytyki. Ale takie chyba też lepsze od
@ninakraviz Właściwie to masz racje ale wiesz, to głównie młodzi ludzie bez kasy i często nie znający jeszcze swoich zainteresowań - dotyczy to też różowych. Ja swoje hobby znalazłem dopiero po studiach (i kiedy w koncu miałem pieniądze żeby je realizować). Niech czytają tego Sapkowskiego, w końcu sięgną po coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Usmiech_Niebios: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale próbujesz mi teraz wmówić, że przeciętny mirek zastosował specjalną strategię mającą na celu zdobycie jak największego zainteresowania mirabelek poprzez ukrycie swoich nietypowych zainteresowań(!!!) a napisanie tylko tych przeciętnych.
I ty twierdzisz, że jest to bardziej prawdopodobne od tego, że przeciętny mirek posiada po prostu przeciętne zainteresowania.

Nie mówiąc o tym, że ciągle swoją argumentację opierasz na przytykach wobec mojej osoby i próbie wmówienia
@Zgagulec: twierdzę że jakbym ja wysyłał tam zgłoszenie to nie wrzuciłbym 20 hobby specjalistycznych, tylko 3 - 4 podstawowe. Twierdzę że to nie jest neurochirurgia, ani specjalna strategia. To banalne rzeczy. I jest to bardziej prawdopodobne niż fakt że każdy ma 3 - 4 zainteresowania. Więc to się zgadza. To bardzo prawdopodobne że facet poświęcający 5 minut na wypełnienie ankiety wpadł na to że im więcej #!$%@? w zainteresowaniach na tym
@ninakraviz: Mimo, że zawiało trochę elitaryzmem, to popieram. Ale wy jesteście takie same (#!$%@?, że szufladkuję, niech będzie); najbardziej #!$%@?ą mnie różowe pozujące na wielkie indywidualistki, które w wolnych chwilach czytają poezję i oglądają europejskie kino awangardowe. A jak się spytam o ulubionego reżysera, to "Quentin Tarantino" XDDD
@Usmiech_Niebios:

twierdzę że jakbym ja wysyłał tam zgłoszenie to nie wrzuciłbym 20 hobby specjalistycznych, tylko 3 - 4 podstawowe.


O nie nie nie. Dyskusja nie była o tym co ty byś zrobił tylko o ogóle mirków. Nie odwracaj kota ogonem kolego.I twoja strategia marketingowa nie jest wcale bardziej prawdopodobna, bo zakłada, że ktoś stworzył do wypełniania tego formularza strategię. Moja zakłada, że po prostu napisał prawdę.

I tak, rzeczy da się
nie tworzy się całych profili psychologicznych


@Zgagulec: ale nie sprowadzam Cię jedynie do bycia irytującą, nudną księżniczką, jedynie uważam te cechy za bardzo prawdopodobne. Na pewno jest w Tobie jakaś głębia, której na Wypoku nie odkryjemy. No może nie na pewno, w końcu wszyscy są nudni, ale Ty nie jesteś wszyscy, wyjątkowy płatku śniegu :*

Całą dyskusję zbudowałeś na projekcjach, najpierw na projekcji 'co ja bym napisała w formularzu, a to
@ninakraviz: ja tam lubie Sapkowskiego i lubie seriale pod kocykiem. A co miałoby mnie interesować? Jogging, siłka, pazurki-hybrydki? Hiking, trekking, gdy w tym kraju 80% ludzi pracujących stać na jakiś porządny wyjazd na urlop raz do roku? Lepiej jak facet napisze prawdę, niż naściemnia że lubi podróżować, a potem się okazuje że ani ty nigdzie nie byłaś ani on.
@ninakraviz co za wysyp stulejek tutaj XD

@Saganis
@dlomlo
@KonkeyDong no tak, a pod tagiem z tinderem to każdy narzeka, że te baby to nie mają zainteresowań, bo tylko kosmetyki, muzyka i makijaż, hurr durr jakie one nudne, a wszyscy oglądacie seriale, gracie w gałę, kręcą was samochody (co ogranicza się do czytania o Tesli xD) i czytacie fantastykę XDDD wasze zainteresowania takie zróżnicowane i ciekawe ( ͡°( ͡°
@dzeksondzekson Co to w ogóle za głupie pisanie " Co Tobie do tego co czym się interesuje"
Jeśli pszesz o swoich zaintwresowaniach, to chyba wlasbie po to, żeby ktoś je przeczytał, a co za tym idzie ocenił. Po #!$%@? w ogole wstawiać te ogłoszenia, skoro jakieś chamy to czytają zamiast interesowć się własnym zyciem
@whiteglove: To teraz pojechałaś po bandzie. Gdzie ja niby tak pisałem w stosunku do różowych? Taki jest problem, że nigdzie, więc nie masz prawa mnie zaliczać do tej grupy. Niezłe uogólnianie, ale spoko Tobie wolno xD


Niezła hipokryzja, zawsze walczyłaś z takim zachowaniem wobec różowych a teraz poleciałaś tym samym wobec mnie i kilku innych osób. Normalnie parodia

Każdy może mieć jakie tylko chce zainteresowania. Jeden lubi grać w gierki, inna
no tak, a pod tagiem z tinderem to każdy narzeka, że te baby to nie mają zainteresowań, bo tylko kosmetyki, muzyka i makijaż, hurr durr jakie one nudne, a wszyscy oglądacie seriale, gracie w gałę, kręcą was samochody (co ogranicza się do czytania o Tesli xD) i czytacie fantastykę XDDD wasze zainteresowania takie zróżnicowane i ciekawe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Współczuję niebieskiemu tak nadętej kobiety.


@Rizi3N: Nadętej? Prędzej mało ambitnej, bo zarzuca BAIT SŁABEJ JAKOŚCI, wałkowany już ze dwadzieścia razy, mniej więcej co tydzień jest jakiś wpis o różowych bez zainteresowań i potem kontrwpis o niebieskich-hipokrytach, których zainteresowania też są niewiele warte,

POWTARZAM ŚREDNIO CO TYDZIEŃ KTOŚ PISZE COŚ TAKIEGO A WY CIĄGLE TO ŁYKACIE WYKOPOWI IDIOCI, NIE MA JUŻ RATUNKU DLA TEGO KRAJU XD

Kilka godzin temu wyraziłem politowanie nad