Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to specyfika tagu, ale przeglądac ogłoszenia w #mirekszukazony zauważyłam, że większość z was chce spędzać czas oglądając film pod kocykiem, większość ogląda topowe seriale i większość czyta Sapkowskiego XD wybaczcie Miśki, ale Sapkowskiego jako ulubionego pisarza może wskazać licealista, który tych książek w życiu przeczytał max 10 z czego to 7 to szkolne lektury. Nie odbieram panu Andrzejowi talentu i umiejętności, bo facet ma lekkie pióro, a saga Wiedźmina to klasyk. Ale jeśli twierdzicie, że interesujecie się oglądaniem seriali (stranger things) i czytaniem książek (Sapkowskiego) to już lepiej napiszcie po prostu, że lubicie grać w czołgi, lepiej to będzie wyglądało. #protip #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 170
ale ty jesteś głupi xD mirki ukrywają swoje super-hiper-kosmiczne zainteresowania, żeby przyciągnąć różowe XDDDDDD

Nie wiem dlaczego tak was przerasta wizja wpisania dwóch popularnych zainteresowań żeby było o czym gadać, ale zaczynam się domyślać. Po pierwsze - możecie mieć właśnie dwa zainteresowania na krzyż i musicie się wówczas chwalić wszystkimi, po drugie - idea że ktoś nie #!$%@? dwudziestu elementów w pole zainteresowań wydaje się wam idiotyczna, bo w waszym wykonaniu trzeba
@ninakraviz: Zawsze zastanawiam się na #!$%@? drugiej osobie wiedzieć czym się interesujemy, serio, czy to, że czytam książki, gram w gry, czy buduje własny teleskop ma jakieś znaczenie w relacjach między ludzmi? #!$%@?, przeciez nie będę z Tobą czytał książek XD To czy z kimś się fajnie czujemy raczej możemy poczuć po poczuciu humoru, uśmiechu, spędzaniu czasu a nie #!$%@? tego czy ktoś lubi wiedzmina czy stroje ludowe cyganów XD
@ninakraviz: Dobra zarzutka ja lubię Sapkowskiego ale tak po prawdzie on tak wiele nie napisał w porównaniu do takiego Kinga czy innych. Opowiadania o Wiedźminie, Saga o Wiedźminie, Narrenturm trylogia ot cały Sapek.
Zawsze zastanawiam się na #!$%@? drugiej osobie wiedzieć czym się interesujemy,

@naganiaczherculesa: generalnie chodzi o wspólny temat do zaczęcia rozmowy, poza tym ja łaziłem i gadałem z różowymi np. o wojnie informacyjnej (była z Ukrainy + studia z tym związane, to mieliśmy o czym gadać), tylko jest znacząca różnica między wymienianiem wiedźmina o którym powiedzmy 50% obu płci z targetu na wypoku ma jakieś zdanie, a paznokciami na których zna się
@Usmiech_Niebios

Nie wiem dlaczego tak was przerasta wizja wpisania dwóch popularnych zainteresowań żeby było o czym gadać, ale zaczynam się domyślać. Po pierwsze - możecie mieć właśnie dwa zainteresowania na krzyż i musicie się wówczas chwalić wszystkimi, po drugie - idea że ktoś nie #!$%@? dwudziestu elementów w pole zainteresowań wydaje się wam idiotyczna, bo w waszym wykonaniu trzeba wpieprzać swoje zainteresowania wszędzie, więc taki ukrywacz musi być zakłamany XD

Clara non
Zresztą już widzę jak kłos celowo przedstawia siebie w gorszym świetle, żeby "nie wystarczyć" i pozwala swojemu ogłoszeniu utonąć w morzu innych.


@ninakraviz: wówczas nie trafia na Ciebie, rzekłbym że potencjalny zysk z poznania lekkich łatwych i przyjemnych loszek przewyższa zyski wynikające z dodatkowego poznania księżniczek, bo dla mnie wpisanie "gry losowe o sumie niezerowej" w zainteresowania nie koreluje z jakością wykopowiczek czytających o czymś takim, a nawet może odstraszyć target
@Usmiech_Niebios

wówczas nie trafia na Ciebie, rzekłbym że potencjalny zysk z poznania lekkich łatwych i przyjemnych loszek przewyższa zyski wynikające z dodatkowego poznania księżniczek, bo dla mnie wpisanie "gry losowe o sumie niezerowej" w zainteresowania nie koreluje z jakością wykopowiczek czytających o czymś takim, a nawet może odstraszyć target (do którego się nie zaliczasz).

Lekkie i łatwe loszki, jak to piszesz, nie myślą raczej o sobie w ten sposób i też na
. I o tym jak pięknie mężczyźni tu obnazyli fakt, że te cyklicznie zakładane tematy o braku zainteresowań przypisanym nie do większości ludzi, a do płci żeńskiej to bullshit, mający co najwyżej zracjonalizowac brak powodzenia w kontaktach z nimi.


@ninakraviz: ja wiem że ta teza powoduje u Ciebie mokrość w kroku, ale do jej wykazania należy jeszcze ustalić czy faktycznie osiągniętoby większą skutecznosć wrzucając wszystkie zainteresowania, czy wiedząc jak kobiety piszą
@Usmiech_Niebios Ja #!$%@?, co ty tu za pierdoły piszesz xD Zostałeś wyśmiany przez różowe, bo twoja hipoteza jest idiotyczna i tyle xD Tu nie ma drugiego, trzeciego i #!$%@? wie którego dna. Ze wszystkich prawdopodobnych możliwości, wolałeś teorię spiskową, to nie dziw się, że ludzie się z ciebie śmieją xD


@grzsci: pomijanie części hobby to nie jest teoria spiskowa a naturalne zachowanie na portalu randkowym, które tu zapewne przenieśli. Inaczej nie zrozumiesz, to przetestuj doświadczalnie jeden profil z czterema prostymi hobby a drugi z dwudziestoma. Jest spora szansa że mirki stąd już się w to bawiły i wyciągnęły wnioski, niewiarygodne wiem.
No i faktycznie nie ma #!$%@? wie którego dna, bo sprawa jest w #!$%@? prosta i nie wiem jak można