Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To co zrobiła moja dziewczyna miało być pstryczkiem w mój nos, ale mnie trochę w------a i chyba pójdę w taką samą taktykę co o ona. A cała afera o buty.
Więc, ja lubię jak kobieta nosi szpilki, nie musi w nich chodzić cały czas ale od czasu do czasu przydałoby się. Teraz taka pogoda a nie inna a będzie tylko gorzej, bo zaraz spadnie śnieg, chlapa itp. ale widziałem w poprzednich sezonach, że kobiety w kozakach na szpilce chodzą też w zimę. Moja dziewczyna lubi wygodę, ja to rozumiem, ale spytałem się jej czy może nie miałaby ochoty kupić sobie jakiś kozaków właśnie na zimę na co ona odp. że nie.Zapytałem się raz, później drugi. W końcu powiedziała żebym dał spokój ona nie będzie w mrozie marznąć w takich kozakach, poza tym to niebezpieczne chodzić w takich butach jak bedzie ślisko - ja się z tym zgadzam, ale ja mam auto, często nim jeździmy przecież więc w sumie wtedy mogłaby je zakładać.W końcu powiedziała, że ona nie będzie przekładać swojego komfortu i zdrowia nad moją zachciankę.Ok.
Trochę było od tego momentu dziwnie między nami, ale w końcu pomyślałem, że przecież my mamy prawie 30 lat, nie będziemy się obrażać o takie rzeczy. Ale wiecie jak to jest, ja jestem facetem i fajnie poogladać sobie zgrabną nogę ( a moja dziewczyna na bardzo zgrabne nogi) w ładnym bucie niż w śniegowcach, poza tym niektóre dziewczyny kolegów chodzą w tych szpilach nawet w zimę a z samochodu to ona raczej nie korzystają.

I teraz przechodzimy do meritum. Kilka dni temu moja dziewczyna kupiła mi prezent. I wiecie co było w środku? Damskie buty k---a na szpilce. Te buty były dla mnie, kupiła je i powiedziała, ze jak jestem taki mądry to żebym pochodził sobie w takich butach kilka godzin, zobaczymy czy dam radę i że nie powinienen pękać bo chodzić po lodzie w nich nie będę tylko po domu. Nie pamiętam żeby mnie ktoś w przeciągu kilku lat tak mnie w-----ł. Powiedziałem, ze ona chyba oszalała i ze musiałbym upaść na głowę żeby je założyć.
Nie zamierzam niczego udawadniać ani nie wiadomo co. Najbardziej mnie w------o to, ze ona chciał zrobić mi na złość bo prosiłem kilka razy żeby się zastanowiła nad kupnem kozaków na zimę i kupiła mi te j----e buty ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Więc, oddać cios i dać jej tez pstryczka w nos? Bo mam dużą ochotę to zrobić, ale nie chce wyjść, że mnie to aż tak bardzo zdenerwowało.

#logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskiepaski #niewiemjaktootagowac #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Szanuję Twoją dziewczynę. Zachowujesz się jak ograniczony buc. Bo ma być po Twojemu, a ona niech cierpi. Co z tego, że ona nie chce i nie lubi? Pan Świata pragnie i ma być zrobione. Puknij się w łeb.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiedziałem ze zleca sie wykopki propsujące dziewczynę. Moim zdaniem jeśli naprawdę zapytałeś kilka razy po czym odpusciles to powinna to olać ale widocznie miała to w pamięci jak dziecko i musiała sie wyżyć. Kup jej jakies k------o brzydkie śniegowce (ale damskie) na urodziny. W końcu to takie hehe śmieszne.
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: ta, odpuścił. Co z tego że nic nie mówił jak w środku nadal miał do niej żal bo nie zakłada szpilek na życzenie jaśnie pana.

@AnonimoweMirkoWyznania: jakbyś naprawdę chciał tylko czasem popatrzeć na jej nogi w szpilkach to byś poprosił żeby do łóżka założyła albo w domu pochodziła. Tobie d--a pęka, bo nie możesz się pochwalić przed kolegami swoją dziunią. A dziewczyna mądra, obcasy w zimie nie
  • Odpowiedz