Wpis z mikrobloga

Wszyscy spod tagu
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
Widzę że znaleźliście sobie nową wymówkę, a mianowicie niż demograficzny xD
Jesteście świetni w wymyślaniu wymówek: jestem za niski, za wysoki, za chudy, za gruby, to moi rodzice, gnębili mnie w szkole, albo mam zakola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za miesiąc się okaże że to wszystko wina żydów, którzy po prostu chcą wytępić rasę polaków katolików, albo to wina korporacji farmaceutycznych, które nie chcą byście się żenili, bo panowie co mają żony mniej chorują xD
  • 102
@turek44: Ja zawsze myślałem, że poprostu jestem nieśmiały do granic możliwości, bojąc się zagadać do dziewczyny myśląc, że jest jakimś bóstwem mimo, że tak naprawdę nie jest.. ale ja się nie znam. Ogunie, jak jest tu jakaś mirabelka, która pomogłaby mi powalczyć z nieśmiałością to zapraszam XD
@turek44: Dystansu do czego? Nie zgadzam się z tym co napisała bo taki nie jestem i tak nie mówię mimo, że obserwuje tag gdzie widać taką a nie inną narracje. Jej zachowanie potwierdza nawet to o czym mówi i świadczy o jej kompleksach nie mówiąc o osobach patrzących na to z aprobatą.
@turek44: I dobrze że stuleje & przegrywy nie mają dziewczyn. Marnowały by się tylko z debilami którzy sami nie wiedzą czego chcą dodatkowo obwiniając za swoje niepowodzenia wszystkich dookoła. Niech giną.