Wpis z mikrobloga

Wszyscy spod tagu
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
Widzę że znaleźliście sobie nową wymówkę, a mianowicie niż demograficzny xD
Jesteście świetni w wymyślaniu wymówek: jestem za niski, za wysoki, za chudy, za gruby, to moi rodzice, gnębili mnie w szkole, albo mam zakola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za miesiąc się okaże że to wszystko wina żydów, którzy po prostu chcą wytępić rasę polaków katolików, albo to wina korporacji farmaceutycznych, które nie chcą byście się żenili, bo panowie co mają żony mniej chorują xD
  • 102
Ci, którzy ruchają. A jak komuś każda za gruba za chuda za płaska za niska to ma problem z "niżem demograficznym".


@MinnieMouse0: nie popadaj w histerie, sama jestes gruba ze tak sie tego argumentu uczepilas? Chude to tam #!$%@?, sam jestem dosc chudy a waga stoi niezaleznie od tego czy przez tydzien nic nie bede jadl czy bede #!$%@? ile sie da. Ale widok grubasa W UBRANIACH mnie obrzydza, a co
@jakiezycietakiarab:

Mi nie przeszkadzają nawet 100kg loszki i jakoś nie zmieniło to mojego statusu.

Co pokazuje że ograniczenia są w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie denerwuje gdy większość przegrywów nazywa pogardliwie zwykłych normalnych ludzi "normikami". Nie dziw się że ona generalizuje skoro 3/4 ludzi pod pewnymi tagami zasługuje na zero szacunku i współczucia. Im dłużej samotni tym większy agresor.
@kuuuuuk8

niech wyjeżdżają po lepsze perspektywy znalezienia drugiej połówki, już nawet w takim UK jest o wiele lepsza struktura demograficzna

Raczej kiepski kierunek dla przegrywów z biedakraju. Lepiej na duperki na Ukrainę, do Rumunii czy Rosji jechać. Zawsze to jesteś tam "ten z zachodu" i branie lepsze.

BTW. o co niby chodzi z tą demografią? Społeczeństwo się starzeje, ok. Ale jaki to ma niby wpływ na propozycje kobiety / mężczyźni w młodym