Wpis z mikrobloga

Wszyscy spod tagu
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
Widzę że znaleźliście sobie nową wymówkę, a mianowicie niż demograficzny xD
Jesteście świetni w wymyślaniu wymówek: jestem za niski, za wysoki, za chudy, za gruby, to moi rodzice, gnębili mnie w szkole, albo mam zakola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za miesiąc się okaże że to wszystko wina żydów, którzy po prostu chcą wytępić rasę polaków katolików, albo to wina korporacji farmaceutycznych, które nie chcą byście się żenili, bo panowie co mają żony mniej chorują xD
  • 102
@szpongiel a ja mam poglądy niemal odwrotne do twoich, mnie w ogóle nie ciągnie do tych niby tradycjonalistek ze wschodu. Obserwuję, że na emigracji robi się z nich hybryda najgorszych cech wschodnich i zachodnich. Czyli dostajesz zaściankowa laske o tradycjonalnych poglądach która nasiaka karynowatoscia i roszczeniowoscia.

Dziewczyny z zachodu są dużo bardziej niezależne, mogą sobie pozwolić na wybrzydzanie i nie wiązać się z pierwszym lepszym sebkiem bez zębów jak to bywało jeszcze
@Esubane dlatego tradycjonalistek trzeba szukać u źródła, a nie na emigracji.
Zresztą lecę ze stereotypów. Od dawna jestem w stałym związku i choć mieszkam za granicą to tych informacji nie weryfikowałem. Nie mniej jednak to była rada dla stulejek, a nie kogoś kto nie ma problemu ze znalezieniem dziewczyny i na dodatek szuka tych niezależnych co mogą sobie pozwolić na wybrzydzanie. Takie laski to chyba dokładne przeciwieństwo targetu przegrywa, który nie może