Wpis z mikrobloga

Wszyscy spod tagu
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
Widzę że znaleźliście sobie nową wymówkę, a mianowicie niż demograficzny xD
Jesteście świetni w wymyślaniu wymówek: jestem za niski, za wysoki, za chudy, za gruby, to moi rodzice, gnębili mnie w szkole, albo mam zakola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za miesiąc się okaże że to wszystko wina żydów, którzy po prostu chcą wytępić rasę polaków katolików, albo to wina korporacji farmaceutycznych, które nie chcą byście się żenili, bo panowie co mają żony mniej chorują xD
  • 102
@MinnieMouse0: co zmienia? wszystko
poznawanie, kontakt codzienny, mozliwosc wyboru, sprawdzenie partnera jaki jest, zmienia sie wszystko

i skad u ciebie 5-10%? masz na to jakies badania/statystyki czy to sa twoje wlasne wymysly?

chetnie zobaczyl bym jakies statystyki zawierania zwiazkow w ktorym internet nie mial zadnego znaczenia, patrzac na znajomych i otoczenie tylko nieliczni nie uzywali internetu by rozwiajac relacje czy poznawac innych
@pqp_1: Słowo "pewnie" znaczy, że nie są to żadne badania, a subiektywne odczucia. Tak na przyszłość.
Wsród moich znajomych nie znam niemal nikogo kto by poznał partnera przez internet. Chyba, że mówisz o przeglądaniu "lubianych stron" na facebooku itp, to nie wiem xD W dalszym ciągu nic nie zmienia, bo ludzie w większości poznają się na żywo, czy to na uczelni, czy w szkole tańca, czy gdziekolwiek. Tinderów używają tylko desperaci
@MinnieMouse0: czyli nie ma sensu dyskusja z toba nawet bo to co siebie wymyslisz uznajesz za prawde

jestes z rodzaju tych do ktorych zaden argument nie dotrze i bedziesz sie upierac ze czarne to biale, a biale to czarne
@MinnieMouse0: twój argument ze kiedyś jakoś ludzie dobierali się a nagle teraz jest jakiś problem jest bezdennie głupi. Szczególnie ze tak jak już napisano wydarzyło się coś przez ostatnie dwadzieścia lat - niż demograficzny xD taki artykuł o tym ze to może być przyczyna nie ma znamion zadnej pracy naukowej ale pokazuje ze coś jest na rzeczy. I bardzo nie podoba mi się jak to zostało odebrane - czyli kolejne wymówki.
@turek44: nic się nie zmieniło samotni byli są i będą. Czasem tylko jest lepiej a czasem gorzej.
A przecież niż demograficzny spowodowany wojna trochę chyba inaczej przecież działa najbardziej ze względu na to ze mężczyźni młodzi umierają na froncie