Wpis z mikrobloga

Wszyscy spod tagu
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
Widzę że znaleźliście sobie nową wymówkę, a mianowicie niż demograficzny xD
Jesteście świetni w wymyślaniu wymówek: jestem za niski, za wysoki, za chudy, za gruby, to moi rodzice, gnębili mnie w szkole, albo mam zakola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za miesiąc się okaże że to wszystko wina żydów, którzy po prostu chcą wytępić rasę polaków katolików, albo to wina korporacji farmaceutycznych, które nie chcą byście się żenili, bo panowie co mają żony mniej chorują xD
  • 102
  • Odpowiedz
@turek44 Zawsze w historii świata ludzie siebie jakoś dobierali w pary i było ok ale 20 lat temu nagle przestały się rodzic kobiety, by przegrywy nie mogły żadnej znaleźć xD
Dodatku teraz nie ma w Polsce żadnej, ani jednej singielki, bo wszystkiego są w związkach z samicami alfa i dla przegrywow nie została ani jedna do poderwania.
Znaczy zostały, ale same ważące więcej niż 40 kilo (kaszaloty, kto by takie chciał), chodzące
  • Odpowiedz
@wysuszony: Czyli mogę mieć rację z tymi żydami lub koncernami?
A może to korporacje, które nie chcą żebyśmy się żenili, bo żonaci są mniej wydajni w pracy?
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: fajny, manipulujacy wpis za ktory na pewno dostaniesz duzo plusow, zapominasz o jednej zmiennej ktora roznila swiat sprzed 20 lat z obecnym - internet
od czasu kiedy ludzie maja swobodny dostep do internetu wszystko sie zmienilo, latwiej sie dobierac w pary i latwiej przebierac wsrod potencjalnych kandydatow z roznych stron polski czy swiata, dlatego dawniej zawieranie zwiazkow czy poznawanie ludzi bylo inne niz teraz
  • Odpowiedz
  • 1
Protip dla wszystkich stulejek. W trojmiescie a szczegolnie sopocie stosunek dziewczyn do facetow to 70 do 30%
  • Odpowiedz