Wpis z mikrobloga

Polecam ten uczuć - kiedy uczysz się czegoś latami, pokazujesz pracę i jak grzyby po deszczu wyrastają tacy malkontenci typu @revoolution, którzy w życiu nie dojdą nawet do połowy tego, ale chętnie niczym pies na latarnie trysną jadem spomiędzy pachwin. Zawsze mi się wydawało, że to się tyczy tylko ludzi wielkich - ale nie - wystarczy tworzyć cokolwiek, żeby zacząć przyciągać frustratów :)
  • Odpowiedz
@rezoner: xD smieszkuje sobie. Ale sam nie oceniaj nikogo po 1 komentarzu, bo np ja nie muszę robić czegoś takiego bo mam inne hobby, a na moje rzeczy materialne pracuja inni ludzie ;) ale sam wiesz ze grafika w 8? Bitach to nie szczyt marzen gracza
  • Odpowiedz
@rezoner: Bez nerwów, przecież jesteś na mirko, to jest siedlisko trolli ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to wygląda bardzo ciekawie. Tylko nie wiem czy nie aż za ciekawie, bardzo rzuca się w oczy. Może wolniejsza animacja?
  • Odpowiedz
@SiarkoWodor: @MtEverest: @Finsky: Ok, już zmieniam. Ikonki będą się kręciły tylko po najechaniu myszką.

Co do wcześniejszego komentarza, miałem chwilę przed wyjściem to odpisałem - dobrze mi z tym :) Trol czy nie trol to bez różnicy - może celenie trafiłem, może go teraz boli - pisze o sobie dalej bajki w internetach w akcie defensywy, ale w duszy ktoś mu właśnie zaczął kroić cebulę. Karmię
  • Odpowiedz
Trol czy nie trol to bez różnicy - może celenie trafiłem, może go teraz boli - pisze o sobie dalej bajki w internetach w akcie defensywy, ale w duszy ktoś mu właśnie zaczął kroić cebulę. Karmię się tym.

@rezoner xD
  • Odpowiedz
@jigsaw96: przecież Pixel art to styl graficzny, powstaje wiele gierek które na siebie zarabiają właśnie na takim artstajlu, to trochę jak powiedzenie że jakaś epoka w malarstwie jest c-----a
  • Odpowiedz
@Finsky: no troche jest podobieństwo do nazwania epoki malarskiej c-----ą, ale czy to jakaś zbrodnia, która wskazuje, że jest się "malkontentem tryskającym jadem, który w życiu nie dojdzie nawet do połowy tego"?
  • Odpowiedz