Wpis z mikrobloga

@CleMenS: klasyczne wołaj xD dobrze krew oddać czasami bo i czekolade się dostanie i chorobe wykryją. Znajomemu coś tez w wynikach slabo wyszło to pozniej do szpitala jezdził , coś z wątrobą czy nerkami...nie wiem czy to można z wyników odczytać krwi, pewnie tak. Ale gdyby nie połasił się na czekolade i soczek gdy zobaczył jak ja wychodzę z gabinetu to może by dziś był w gorszym stanie a tak git,
@CleMenS: Uspokoję Cię. Moja przyjaciółka dostała dożywotniego bana, bo przy oddawaniu krwi wyszły jej wyniki, że ma żółtaczkę (chyba B, ale nie pamiętam). Ta cała posrana, że umiera i takie tam, poza tym gdzie miałaby się zarazić?
Parę tygodni później dostała list z Wawy, że pomyłka jednak i sorry xDDDD

Też kiedyś przy oddawaniu krwi miałam takie wyniki, że lekarka kazała mi wziąć te wyniki i udać się jak najszybciej do
@CleMenS jak badają Ci próbkę do oddania krwi to nie robią wszystkich badań, tylko morfologia. Dopiero potem badają już oddana krew, żeby wykluczyć jakieś choroby itc. Jeśli się nie nadaje i coś wykryja to zawsze powiadamiaja. Ale nie martw się na zapas bo to wcale nie musi być zaraz coś mega poważnego, możesz mieć po prostu jakieś przeciwciała, które uniemożliwiają oddawanie krwi i pewnie Cie ostatecznie zdyskwalifikuja już na amen, ale nie