Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: wiem o tym, ale po co w takim razie taki procek brać, skoro innych płyt nie ma? Płyta typowo przystosowana do kręcenia procka, a procek sam w sobie do tego się nie nadaje. Nie można było wziąć 7generacji? Przecież to jest kompletnie bez sensu. Sklep poleciał w uja i tyle.
  • Odpowiedz
A, mam kartę graficzną od nixago i wszystko z nią spoko. Więc wiecie... najpierw sie upewnijcie czy cokolwiek doradzali czy tylko realizowali zamówienie.
  • Odpowiedz
@Akuzativ: Tak, na pewno spieszyli się z pozbyciem nowych Inteli i płyt do nich ;)))

Może oferta nixago najlepsza pod względem opłacalności nie była, ale nie była też głupia.

Płyta - Nie ma innych płyt pod Coffee Lake niż Z370, H360 wyjdzie dopiero. Jako że brany jest 8400 (nie 8600K bo ciężej go znaleźć to raz, dwa że klient podkręcać raczej nie będzie) to można wziąć najtańszą Z370 i to też
  • Odpowiedz
@Naxster: Na przyszłość będę wiedzieć, dzięki! PurePC też trochę poczytałam przed wyborem :)

@Akuzativ: Przypuszczam, że zawsze można coś złożyć lepiej - jeśli taki zestaw będzie odpowiadał moim potrzebom, to świetnie i będę się cieszyć :) Jeśli nie, to zawsze mogę coś wymienić, a na przyszłość przeszukać jeszcze więcej internetów, a może i bardziej nabrać 'wprawy' w tym temacie.

@Amasugiru: Sklep nie doradzał zestawu - dostał
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: ja biorę co potrzebuję jak najtaniej bez uszczerbku na roli. Jakbym miał kumpla pracujacego w sklepie i zostały im ssdeki i dostałbym okazję na wyrwanie jakiegoś za 100zł to biorę i nie patrzę czy pasuje mi do rozpiski cenowej zestawu.
Ta daje dużo wiatraków, ładny wygląd, fajną półeczkę na górze i do tego ledy.
  • Odpowiedz
@ozetka: Chciałem edytować, bo się skapnąłem że jesteś tą samą osobą, której pomagałem złożyć miesiąc temu zestaw w oryginalnym wpisie. Ale już się nie dało ;) Niech zestaw hula przez lata.

@Akuzativ To jest wpis, miesiąc temu, kiedy OP chciał składać. Zaproponowałem tam dwie opcje, ozetka wybrała jedną z nich i jeszcze się dopytała. https://www.wykop.pl/wpis/27336955/hej-niedlugo-chce-zlozyc-komputer-a-na-podzespolac/
  • Odpowiedz