Wpis z mikrobloga

@LowcaZMroku: Czyli albo rejzer albo g---o z genesisa? xD Razer to drogie g---o a nie że iPhone drogi bo bardzo dobry. 30 letnia IBM M wyciągnięta z piwnicy będzie w lepszym stanie a na pewno będzie lepszą klawiaturą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myszki Razer to dwuklik, klawiatury rdzewieją (serio) a słuchawki brzmią niczym pchełki za 10 zł z ULTRA BASS.
@ozetka:

Wiedźmin 3, Skyrim,
  • Odpowiedz
@maciekawski: Podstawowa roznica jest taka, ze np. jak sie LoL laduje gra - 3-4minuty, to naciskasz CTRL+ESC i masz wykop na przyklad. To jest podstawowa. Pomijam cala reszte. Konsole sa tansze ale srednio uzyteczne.
  • Odpowiedz
@TomdeX: Mam deathadder rz01-015. Jedna z pierwszych modeli i działa od paru dobrych lat bez zarzutu. Wpinałem ją do maka, pieca, lapka, kolejnego pieca, 3 kolejnych laptopów i prędzej ja umrę niż ona. Kupiłem ją za 350 zł, ale kurfa warto było.
  • Odpowiedz
@ozetka: oczywiście typowe polackie p---------e pod wpisem. Ehhh nie przejmuj się, sprzęt 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) największy ból d--y o klawiaturę, coś czuje ze ostatnio xiaomi wypuściło jakis swój model i dlatego tak XD
  • Odpowiedz