Wpis z mikrobloga

@ozetka: Nie rozumiem skąd ten hejt na klawiaturę razera, ten post to chyba pierwsze miejsce gdzie spotkałem się z taką falą krytyki ale to pewnie dlatego bo wcześniej czytałem opinie ludzi którzy wiadomo że kupili i używali xD. Ja mam razera z zielonymi switchami (bez ledów) i bardzo go lubię, jakie switche?
  • Odpowiedz
@ozetka: Czemu ludzie się p------------ą do obudowy? xD
Jakbym ja składał komputer, to kupiłbym najtańszą spełniającą moje oczekiwania, czyli pewnie jakieś usb z przodu / na górze i odpowiednia liczba dziur na wentylatory, ewentualnie zobaczyłbym czy nie ma jakichś idiotycznych rozwiązań w kwestii montażu elementów (miałem kiedyś taką z jednym zaczepem na wszystkie karty rozszerzeń, mój biedny pasywny GF 9600GT ledwo się trzymał).
  • Odpowiedz
@ozetka: Sam mam niemalże identyczny zestaw złożony tydzień temu :)

Spełnia moje wszystkie wymagania na ten moment a w przyszłości sprzedam i5 8400 - zamienię go i7 8700k + chłodzenie i skok wydajnościowy na pewno zaobserwuję ;-)
  • Odpowiedz
@ozetka: spoko sprzęcik, po prostu budowany "na modłę" najniższego i5, czyli sprawdzony przez lata patent - i5 aktualnej generacji nie powinien być "bottleneckiem" w grach, grafika jest topowa, zasilacz wcale nie taki zły, pamięci OK (a teraz jest drogo), SSD ze średniej półki i nie dziwię się, bo ich ceny też są chore, chłodzenie wśród tych ~stówy też daje radę, przynajmniej ja wrzucałem parę takich i nie miałem zastrzeżeń.
Peryferia
  • Odpowiedz
@Mruvek: Sama nie składałam, ale i tak było z tym trochę zabawy :D Dzięki!

@stg44: Właśnie będę niedługo szukać nowej myszki - póki co używam mocno poniszczonego Logitecha M325, więc szału nie ma, ale ją lubię, pomimo że czasem szwankuje. W każdym razie z tą firmą mam do tej pory niezbyt miłe wspomnienia, ale to już temat na inny raz :)

@zakola: Póki co jest okej, złożona i stoi. Może się
  • Odpowiedz