Wpis z mikrobloga

@ozetka: Patrząc na to co tu się o--------a w komentarzach teraz i po tym jak napisałaś, że szukałaś pomocy na mirko i jakoś wtedy nikt taki mądry nie był, to strasznie szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@autowired: Niczym się nie przejmuję, mi się zestaw bardzo podoba! I z klawiatury mam największą frajdę ()

@Mruvek: No cóż mogę powiedzieć, chyba jedynie podziękować tym, którym się chciało miesiąc temu coś napisać o tym moim zestawiku (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@ozetka: Ja mogę tylko podpowiedzieć, ze nawet jak wydałaś więcej niż mogłabyś, to na pewno będziesz zadowolona, odpalisz tego wiedźmina i będziesz się cieszyć z gry, zamiast zastanawiać się jak polowa komentujacych czy obudowa mogła być 10% lepsza czy nie.
Jeszcze jak sama chcesz składać to dodatkowa zabawa.
  • Odpowiedz
@ozetka: i5 bez podkręcania i GTX1080 to tak średnio z racji cena / potrzeby. W sensie, skoro wydajesz kupę kasy na mocne GTX1080, to warto byłoby dopchać mocnym prockiem i mieć zestaw na długie lata. Tymczasem i5 w stosunku do i7 to trochę kapucha i całkiem niewykluczone, że za 3-4 lata będziesz wymieniać procka.

A tak z innej beczki: jaki do tego system i ile masz tam RAMu?
  • Odpowiedz
@ozetka: Nie przejmuj się mireczkami. Oni tutaj szukają dziury w całym gdyż sami ściubią na kasie i tłumaczą sobie zakup lub marzenia o AMD gdyż nie stać ich na Intela.
Wszystkie elementy poprawne.
Nie ma sensu obecnie kręcić procesora gdyż większość gier i tak wysyca grafikę a nie CPU więc dopłata do K jest głupia w przypadku gdy nie kupujemy najmocniejszego i najdroższego zestawu.
Dobrze, że dobrałaś wiatrak inny niż
  • Odpowiedz
@ozetka: ale atencja, większa niż przy #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam nie przeczytałem połowy komentow wiec sie nie udzielam, a co do razera mam myszkę za 60eur (deathadder) i c--j w dupę hejterom bo działa trzeci rok ( ͡º ͜ʖ͡º) miłego pykania
  • Odpowiedz
@highlander to i5 ma 6 jajek, w grach przewyzsza i7 7700. Plyt innych nie ma. Chipset z dodatkowo pozwala podkrecac ramy. Roznica między 2400 a 3200 jest spora.

Dodatkowo później wystarczy najwyżej dorzucić 8700k i powstaje zestaw na najbliższe 5 lat grania na ultra.
@ozetka zestawik naprawdę przedni, na daną chwilę idealny kompromis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zazdro (od posiadacza g4560 i rx470 xD) xD
  • Odpowiedz
nawet nie chce mi sie pisac jak bardzo sie mylisz

@Melcma: a możesz, bo jednak mój wpis jest dłuższy niż 3 słowa i wypowiedź umotywowałem, a do tego jestem daleki od prowadzenia niepotrzebnych wojenek :) .

i7 ma większą wydajność, co może być przydatne przy renderowaniu obrazu, konwertowaniem obrazu. Oczywiście generalnie nie wiemy do czego komputer będzie potrzebny, a to istotne, jednak i7 bije na głowę i5 i w niektórych
  • Odpowiedz