Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie xD

Załóżmy że dwudziestotrzyletni facet nie trzymający nigdy nikogo poza mamą za rękę poznał fajną dziewczynę na tinderze, rozmowa klei się jak cholera, masa wspólnych tematów, śmiechy, chichy i ogólnie jest miło. Fajnie byłoby się spotkać kiedyś.
Gdzie się spotyka z dziewczynami za pierwszym razem żeby wyszło możliwie niezobowiązująco i luźno? Załóżmy póki co optymistyczny wariant że w ogóle jej zaproponuję xD
tylko nie mówcie o garniturze i czekoladkach, nie ze mną takie numery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #stulejacontent #podrywajzwykopem
  • 16
@jestem_wolny: na przykład na spacer z psem pod warunkiem, że ona je lubi. Albo do kina.

Masz jakieś zainteresowania? Da się ich użyć do spotkania? A może dopiero chciałbyś się czymś zainteresować, sprawdzić, to możecie razem spróbować, np. postrzelać z łuku, itp.

Raczej nie idź na pierwsze spotkanie do kawiarni itp. gdzie będziecie mogli tylko rozmawiać o niewiadomo czym.

I nie nastawiaj się zbyt bardzo, jest duża szansa, że po spotkaniu
@pelen_spokoj: Gdańsk

Piękne dzięki panowie. Zoo i spacer brzmi fajnie tylko zimno w cholerę. Będziemy się kulić a zwierzaczki się pochowają. Wrażliwość i tak leje się ze mnie strumieniami na co sama zwróciła uwagę :)

Myślałem właśnie o wyjściu do pubu na jakieś piwo. To chyba dość przyjazne miejsce.

zainteresowania mam ale raczej nie da się na nich oprzeć. Są za to fajnym tematem do rozmowy!