Wpis z mikrobloga

@jamnig nie działają. Przez chwilę było spoko, ale jak ostatnio przeglądałem jakiś tag było po staremu. To jest wyświetlanie wpisów tylko z danego miesiąca danego roku.
  • Odpowiedz
@wykop A kiedy Państwo zniosą możliwość zakopywania znalezisk z powodów "nie nadaje się", "spam", które są notorycznie nadużywane i wpływają na znaczne pogorszenie jakości wykopów znajdujących się na stronie głównej?
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman sam usuń te powody, gdyby nie "nie nadaje się" to bym chyba nigdy żadnego dziadostwa nie mógł zakopać.

Powiedzmy ktoś wrzuca piosenkę Peji, nie chcę jej na głównej, jako co mam to niby zakopać jak usuniesz te opcje?
  • Odpowiedz
@DiscoKhan A co jeśli ja np chciałabym ją tam zobaczyć?

Istnieje możliwość czarnolistowania. Wtedy osiągnąłbyś całkowicie spersonalizowaną stronę główną i nie musiałbyś ciągle zakopywać dziadostw. A inni, którzy myślą inaczej mieliby OKAZJĘ ocenić to samodzielnie, ponieważ najistotniejszy jest tutaj stosunek zakupów do wykopów (przy wjeżdzaniu znalezisk na główną). Przypadki złego używania tagów można byłoby zgłaszać.

Takie rozwiązanie zminimalizowałoby znikanie wartościowych treści w czeluściach wykopaliska.
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman to taką piosenkę wykopujesz.

Nie wmówić mi, że brak tego Peji doprowadziło do obniżenia poziomu.

Poza tym już to widzę jak go ktoś będzie tagował #peja a całych rapsów nie chcę czarnolistować.
  • Odpowiedz
A kiedy Państwo zniosą możliwość zakopywania znalezisk z powodów "nie nadaje się", "spam",


@Richard_Bachman: Nie zamierzamy usuwać tych powodów i nigdy nie twierdziliśmy, że zamierzamy.
  • Odpowiedz