Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

problemy z wyświetlaniem obrazków na Wykopie są ściśle powiązane z awarią OVH, o której przeczytacie w tym znalezisku. Obecnie wiele polskich stron leży. Wykop na szczęście działa ( ) ale jak widzicie - niestety ucierpiały obrazki.

Będziemy Was informować na bieżąco o sytuacji.

[EDYCJA] OBRAZKI WRÓCIŁY!

#awaria #ovh #hosting #wykopbezobrazkow #wykop
  • 101
@DiscoKhan: @John_archer: Przez takie Twoje trochę naiwne myślenie, że personalizujesz sobie główną zakopami właśnie robisz coś zupełnie przeciwnego.
Dajesz sterować masie jak będzie wyglądała główna strona. Wykop już cierpi przez to, że ciekawe rzeczy po prostu nie wychodzą z wykopaliska.

Jakieś mirki w kapturach ze swojej piwnicy decydują, czy kolejny artykuł/wideo z kanału Artura Isaaka/Vsauce/ASAPScience powinien się znaleźć na mojej stronie głównej czy nie.
@Slattern żeś się obudził xd To jest moje drugie konto, łączny staż mam bardzo podobny. To o czym piszesz jest odkąd główna głównie zaczęła być o polityce, czyli odkąd korwiniści zrobili z Wykopu swoją tubę propqgandową. Teraz to jest raczej po ptakach.

Wiesz jaki tutaj by był szał użytkowników gdyby te twoje postulaty spełnić? Obserwuj odpowiednie tagi i nie płacz, bo refleks masz jak u szachisty. Było pisać o tym sześć lat
@DiscoKhan: Szał użytkowników? Z jakiego powodu? Zakopywanie jest po prostu bez sensu. Pierwszym moim postulatem jest możliwość włączenia w opcjach ignorowania zakopów w drodze na główną.
Ja nie potrzebuje znaleziska z 300 wykopami i płomieniem na głównej. Wystarczy mi 40. Byle dotykało tematów, które mnie interesują.
Uprzedzając wszystkie sugestie by siedzieć w wykopalisku odpowiadam: znaleziska znikają stamtąd po 24h. To nie jest dobre miejsce do przeglądania treści.
Skakanie po wszystkich tagach
@Slattern dlatego, że każdy powód do afery i dramy jest dobry.

Masz scenariusz:

Ktoś robi znalezisko w którym namawia do do zakopywaniu po staremu używając innych powodów. Ludzie wpadają w szał zakopywania. Idą bany za to, bo przecież złe powody. Kolejna drama, coraz więcej osób się przyłącza do protestu. Pomysł wycofany, bo główna jest zawalona tylko aferą, no już widziałeś takie sytuacje.

Opcja ignorowania jest okej, ale robienie takiej wielkiej rewolucji w
@Slattern niejasno się wyraziłem, obecnie takiej opcji nie ma. A szkoda, bo człowiek scrolluje jak głupi.

W każdym razie ja bym proponował pójście w stronę rozszerzenia funkcjonalności Mojego Życia Wykopu, a nie ogólne zmiany całego serwisu. Filtr plusów/wykopów też bym chętnie zobaczył.

@wykop można się spodziewać takich rozwiązań w ciągu najbliższych dwóch lat? :P