Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu byłem z kolegą na siłowni. Kolega wolny jak sanki w lecie a na sali było kilka dziewczyn (cholera wie, czy wolnych). Podszedłem do jednej (zauważyłem, że ją dyskretnie obcina) i powiedziałem jej, że podoba się mojemu koledze. Uśmiechnęła się pięknie do mnie i do niego, on poczerwieniał i zwiał. Potem opierdzielił mnie w szatni, że on tak nie działa, że to nie w jego stylu (nie wiem jaki ma styl ale od pół roku żali się, że jest sam). Nosz kurła ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po kilku dniach jestem na siłce, podchodzi ta dziewczyna i pyta, gdzie ten boy, któremu się spodobała. Wytłumaczyłem jej sytuację, dała mi swoją wizytówkę i powiedziała, że kolega jak chce to niech napisze/zadzwoni. Przekazałem ale nie wiem co będzie dalej. Życzę mu jak najlepiej ale słabo to widzę
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw
  • 42
@Erwos: tu wykopowa piwnica nie ma nic do rzeczy, jezeli ziomek sie #!$%@? to widocznie op nie znal go tak dobrze jak myslal. Rozne sa charaktery, nie kazdy lubi jak ktos podbija za niego czy wykreca inne bezposrednie akcje.
@Danny33: bycie skrzydlowym polega zupełnie na czyms innym. lubie w #!$%@? takich pomocnikow - masz z niczego pretekst do rozmowy, i więcej szans ze to ty ją zgarniesz niz on bo rachunek prosty między tchórzem a odwaznym.

Moze byla brudna na buzi ze na nią patrzyl
@rimyi: problemy gimbazy oraz osób, które są mocno zamknięte w sobie dlatego opisałem dużą część społeczności wykopu. Normalny kolo by mu podziękował za akcję, bo przełamał za niego pierwsze lody. Jego kumpel przemyśli sprawę i będzie bogatszy o kolejne doświadczenie życiowe.
@Erwos

Normalny kolo by mu podziękował za akcję, bo przełamał za niego pierwsze lody.

Dokładnie, tym bardziej, że teraz dziewczyna jest zainteresowana, a wcale nie kiśnie z tego.
Doskonale wiem jakby to się potoczyło, gdyby OP do niej nie zagadał. Ten kumpel by chodził na siłkę i laskę obcinał z partyzanta. Ona by się zorientowała i będąc zainteresowana odwzajemniała by spojrzenie / uśmiech. Ale kolo za każdym razem by uciekał wzrokiem i
@szpongiel bez kitu dobrze prawisz, czasem takie glupie akcje wydawaloby sie polaczyly kilku moich znajomych w pary... ale nie trzeba byc zawsze ksieciem na bialym koniu z bukietem roz by moc zagadac do dziewczyny