Wpis z mikrobloga

U mojej mamy w pracy zrobili pracujący Dzień Niepodległości. 200% stawki. 3/4 osób się zapisało xDDDD Nawet zagraniczni dyrektorzy kręcili bekę z polaczków (zagraniczna firma) że pracują w swoje własne święto. Nie jestem żadnym narodowcem i z poglądami bliżej mi do #neuropa ale pracowanie w Święto Niepodległości to jest zeszmacenie totalne. Takie typowe pisowskie bydło, które nadaje się tylko do #!$%@?. Zero wartości, zero refleksji. Brak słów.

#swietoniepodleglosci #pracbaza #praca #polska #swieto #historia
  • 93
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza a ty jak swietujesz swieto niepodleglosci? W domu cały dzień na baczność stoisz? xD czy pedzisz do Warszawy na marsz niepodległości #!$%@?ć cyrki? Każdy może spożytkować swój czas na to na co tylko ma ochotę. Jeśli chce iść zarobić pieniądze nic Ci do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dajcie spokoj trollowi

czyli bycie biednym można usprawiedliwić w zasadzie wszystko, tak? Jakaś dziewczyna da dupy za pieniądze?


Gosc pare komentarzy wyzej porownal pojscie do pracy 11.11 do dania dupy za pieniadze.
Z kim wy dyskutujecie?
  • Odpowiedz
Nawet zagraniczni dyrektorzy kręcili bekę z polaczków

średnia zarobków to 2k


@SzalonyFanMalysza: właśnie dlatego się zapisali, a dyrektorzy nie rozumieją bo zarabiają dużo więcej. Gdyby zamieniono ich miejscami, to nic by się nie zmieniło.

zero refleksji


To nad czym będziesz tak strasznie debatował w święto, co takiego osiągniesz xD Zapewne zero, nic albo mniej.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: sugerowanie że jedenastego listopada ktoś siedzi i reflektuje xD siedzi i wali browary przed telewizorem, to już lepiej iść do pracy jak człowiek xD Polska taka super że gdybym siedzial i reflektowal to bym pewnie co najwyżej bilet do Szkocji wyreflektował xDD
  • Odpowiedz
Brak słów.


@SzalonyFanMalysza: Na twoją głupotę. Niby jesteś lewakiem, a czym się różnisz od tych gamoni, co twierdzą, że w niedzielę nie wypada pracować, albo święto bez mszy to nie święto? Każdy niech żyje po swojemu. Czuję się Polakiem, ale czy to znaczy, że mam stać cały 11 listopada na baczność? Co się ojczyźnie bardziej przyda, moja praca, czy chlanie piwska i leżenie do góry brzuchem jak to większość będzie świętować,
  • Odpowiedz
U nas w robocie jeszcze lepiej. Porozwieszali wszędzie info że za święto 11 wolny będzie piątek 10. Wisiał to z 2 tygodnie. Zgadnijcie kto idzie do pracy w piątek i sobotę...
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Trochę masz dziwne myślenie, ponad rok temu jak kupiłem mieszkanie, trzeba je było wyremontować, mieszkanie kupione za gotówkę i po remoncie dużego pokoju zostało na koncie, tyle by przeżyć do wypłaty. Poświęciłem się i cały czas od czerwca do końca września robiłem po 26-29 dni, kiedy miesiąc miał 30 a po pracy jeszcze coś grzebałem przy remoncie. Dzięki, tym świętą płatnym po 200% Wyremontowałem kuchnie, przedpokój, przyszła premia roczna to
  • Odpowiedz
  • 0
@SzalonyFanMalysza My kolejarze pracujemy 24/7/365 Świątek piątek czy niedziela. Lubie pracować w niedziela czy święta zawsze lepsza wyplata a jak zarabiasz 2100 to kazdy grosz sie liczy :)
Np nadgodziny w swiateczna noc to 300zl !!
  • Odpowiedz