Wpis z mikrobloga

U mojej mamy w pracy zrobili pracujący Dzień Niepodległości. 200% stawki. 3/4 osób się zapisało xDDDD Nawet zagraniczni dyrektorzy kręcili bekę z polaczków (zagraniczna firma) że pracują w swoje własne święto. Nie jestem żadnym narodowcem i z poglądami bliżej mi do #neuropa ale pracowanie w Święto Niepodległości to jest zeszmacenie totalne. Takie typowe pisowskie bydło, które nadaje się tylko do #!$%@?. Zero wartości, zero refleksji. Brak słów.

#swietoniepodleglosci #pracbaza #praca #polska #swieto #historia
  • 93
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: czyli lepiej siedziec w domu i zamulać dupe patrzac w telewizor i oglądać marsz Niepodległości? Każdy swiętuje jak chce i to jest indywidualna sprawa, uważasz ze to zeszmacenie totalne, a szmatą to są takie osoby jak ty które obrażają i naskakują na innych bez powodu
  • Odpowiedz
  • 0
@SzalonyFanMalysza co Ty tu za glupoty opowiadasz, jakby inaczej dzialo sie na swiecie.... pamietam jak dzis jak sie brytytole pchali po prace w boxing day za podwojna stawke... wszedzie to samo, nie ma co polaczkowac.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Sam mówisz, że średnia zarobków to 2k więc podwójna stawka i powiedzmy dodatkowa 100 dla kogoś może być bardzo cenna.

Pracuję w firmie gdzie mam kontakt w zdecydowanej większości z zagranicznymi klientami. Chodzę do pracy praktycznie w każde święto (za wyjątkiem Bożego Narodzenia i Wielkanocy). Mam za to płacone podwójnie + większa premia, więc czemu miałbym nie skorzystać? Co niby przeszkadza w pójściu w święto do pracy?
  • Odpowiedz
  • 0
U mojej mamy w pracy zrobili pracujący Dzień Niepodległości. 200% stawki. 3/4 osób się zapisało xDDDD Nawet zagraniczni dyrektorzy kręcili bekę z polaczków (zagraniczna firma) że pracują w swoje własne święto. Nie jestem żadnym narodowcem i z poglądami bliżej mi do #neuropa ale pracowanie w Święto Niepodległości to jest zeszmacenie totalne. Takie typowe pisowskie bydło, które nadaje się tylko do #!$%@?. Zero wartości, zero refleksji. Brak słów.


#swietoniepodleglosci
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Pamiętam jak na początku studiów potrzebowałem sobie szybko dodatkowo dorobić, więc zatrudniłem się w call center jednego z ubezpieczycieli. W niedziele płacili złotówkę więcej za godzinę, więc brałem 12h zmiany. Tak jak napisał @proba1 - świętowaniem sukcesu nie odniesiesz, pracą już tak.

  • Odpowiedz
Ale januszeria w tym temacie. Przychodzą do pracy bo luźno i można się #!$%@?ć jak kierownictwo nie patrzy. xD I jeszcze 2x wincyj piniendzy! Dobrze robicie, nie dla robactwa świętowanie.
  • Odpowiedz
Nie każdy daje #!$%@? o jakąś datę w kalendarzu. Nie każdego to interesuje i ja też wolałbym pewnie pracować gdybym był na etacie za 200% niż gnić w domu.


@Lavie: zlikwidujmy wszystkie święta ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@SzalonyFanMalysza jesteś lewakiem i pis nazywasz bydłem? Przecież pis to też komuniści chcący nowej Europy, neuropy tak jak ty. A 11. 11. to nie jest rocznica odzyskania niepodległości, tylko oddanie władzy innemu neuropkowi jakim był Piłsudski.
  • Odpowiedz