Wpis z mikrobloga

@0macias0 Wali ci może z ryja. Facet spokojnie pije sobie piwko, a jakiś burżuj co mu niby piwskiem #!$%@? na caly wagon musi się #!$%@?ć, bo Wielmożny pan przeciez gardzi takimi ludzmi. Pic to tylko mozna w knajpie kraftowe slodkie szczyny ze slomki ze swoim chlopakiem?
jakie to jest smutne że nie są w stanie wytrzymać powrotu do domu tylko już teraz muszą wlać w siebie najtańsze gównopiwo


@zakola: przecież stara w domu nie pozwoli to gdzie ma sie napić ( ͡º ͜ʖ͡º)

A w ogóle to dziwie sie tym co twierdzą ze browcem nie smierdzi... ale to moze trzeba mieszkać ogólnie bezalkoholowo zeby być w stanie wyczuć...
nie. #!$%@?ć meneli prądem. Picie tylko w wagonie restauracyjnym. Tam na zdjęciu w całym wagonie #!$%@? piwskiem.


@zakola: pieprzenie, #!$%@?ć to może kebabem z podwójnym sosem czosnkowym albo zdrową kiełbasą, jeśli nie siedzisz naprzeciw pijącego to piwa nie wyczujesz, no chyba że masz urojenia
Ja tez Lubie pić piwo w pociągu, ale to tylko jak jadę długa trasę w Polsce typu Gdańsk - Kraków. Wypić sobie z dwa piwka i resztę podróży przekimac to najlepszy stan :). Natomiast kitranie piwa pod pazuchą jest śmieszne. Mieszkałem prawie rok w Berlinie, tam w kolejce miejskiej dużo osób pije piwo, ale generalnie nikt nie trzodzi i nie zachowuje się niekukturalnie. Jestem zdania że tego zakazu w pl nie powinno
piwa z samej butelki nie, ale zapach przetrawionego piwa który się z tych czterech panów wydziela już poczujesz


@zakola: to już musi być 2,3 piwo, albo panowie wczorajsi
@0macias0: Ja #!$%@?ę jaki na tym portalu panuje rynsztok, jak można bronić takiego prostackiego zachowania. Wstyd mi, że jestem polakiem jak czytam te komentarze. Piszący pewnie też zostaną takimi bekającymi, pierdzącymi i śmierdzącymi wieprzami za kilka lat, o ile już nie są.
Wyrzygają tutaj takie kretyńskie komentarze, a potem lecą plusować wpisy typu "anglik z pracy był w polsce i nie może się nachwalić".
Co za zakompleksiona, patologiczna swołocz.