Wpis z mikrobloga

Zwykłe patusy #!$%@?, bez honoru i godności.


@frogfoot: widać, że w dupie byłeś i gówno widziałeś. jesteś tylko kolejną ofiarą wciskanych od lat banałów, że alkohol to zło, bo przecież każdy kto pije robi to tylko po to, żeby sie #!$%@?ć. typowa polska bieda umysłowa.
@Saute: @Stopa_Stefana: XD490XD

@LLeeOoO: @harry-potter: @Buniu: @zakola: @anonimek123456: @Naxster: @potetosoup: @sherkhaan: @NoKoments: @frogfoot: : @zirytowana_plaszczka: @jPaolo2:
O jakże z Was kisnę niepisani obrońcy moralności wszelakiej. Nigdy na czerwonym nie przeszli, wszystkie mp3-ki w smartfonie opłacone, nielegalnego programu na ich Linuxie nie znajdziesz, marihuany na oczy nie widzieli, przed 18-stką zero alkoholu. Zachowaniu na fotografii bliżej do podwieczorka u
Pobierz
źródło: comment_aD5U4EULezbsGRB4leBxyK33NAsNRhwz.jpg
@idol89: zieeew. Internetowy maczo chce mieć konfrontacyjna solówkę. I powiedz mi biedny człowieku, po kiego #!$%@? #!$%@? miałbym ci ja oglądać cię naćpanego w pociągu. W PIĄTEK WIECZOREM? Jak przeraźliwie smutne i wykolejone musiałbym mieć życie, by oglądać randoma z wypoku jak chla w pociągu?

nie odmówię też dyskusji na argumenty mocniejsze niż słowa.

o łuuuu, no to teraz twoje argumenty mają normalnie 20% mocy więcej.
Przyjrzyjmy się im:

- hurr
@zakola: 2 godziny? XD Dobrze że z pracy w mniej niż 30 minut dojeżdżam, bo "setkę" trzeba by było otwierać.

Każdy zrobił coś kiedys coś po bandzie

@potetosoup: Po bandzie pfff... Nie mam na myśli tzw. naginania zasad. Jazda już dawno poza torem będzie, masz moją gwarancję.

To będzie pokaz prawdziwego penerstwa. A nie fota kilku przypadkowych ludzi z hehe-harnasiami, na której podstawie ułożono w tym wpisie ich profil psychologiczny,
@Naxster:
1) Nie ćpam.
2) A propos hipokryzji... Losowi ludzie zostali obsmarowani w necie, wyzwani od najgorszych za fotę z browarami. Ale kiedy wskazuję miejsce, gdzie odbędzie się faktyczne tarło, to nagle nie widzisz już potrzeby potępiać tego z najwyższą surowością (foto, video, blogi, Gość Niedzielny, Al Jazeera - na wszystko się zgadzam).
Nie ćpam.

alkohol spełnia wszystkie elementy definicji narkotyku

nie widzisz już potrzeby potępiać tego z najwyższą surowością

och, ależ potępiam to z całkowitą surowością. Ba, chwalenie się tym w necie przed audiencja nastolatków uważam, za okoliczność zaostrzającą
Ja po prostu nie widzę powodu by to oglądać.

I nikogo nie obsmarowałem :3

@idol89: