Wpis z mikrobloga

@EugeniuszGeniusz: No i to jest właśnie ten przypadek ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przesyłka listowna gabaryt B (czyli nie mieszcząca się w skrzynce) nigdy nie zostanie dostarczona ponieważ to nie paczka rejestrowana i listonosz zgarnia tylko awizo a paczki nawet nie widzi na oczy. Babki na poczcie widziały moją #!$%@?ą minę i ze skruchą starały się to wytłumaczyć. Problem jest taki, że to nie pierwszy raz kiedy spotyka
No i to jest właśnie ten przypadek ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przesyłka listowna gabaryt B (czyli nie mieszcząca się w skrzynce)


@tejotte: to od razu warto było zaznaczyć. Jeśli to list nierejestrowany niemieszczący się w skrzynce, to może być awizo.

Rozporządzenie w sprawie warunków wykonywania usług powszechnych przez operatora wyznaczonego

§ 35. 1. W przypadku przesyłki pocztowej niebędącej przesyłką rejestrowaną, której wymiary lub kształt nie pozwalają na
@tejotte jak ja się wczoraj zdziwiłem. Wczoraj listonosz miał mi dostarczyć przesyłke i dostarczył. Do ręki, wbiegajac na czwarte piętro w starej kamienicy, zachowując się bardzo kulturalnie