Wpis z mikrobloga

ja ostatnio otworzylam listonoszowi, czekam, czekam- nie ma go, patrze przez okno, idzie do nastepnego bloku xD zbieglam na dol, poczekalam pod blokiem do ktorego wszedl i pytam dlaczego zostawil mi 3 awiza skoro 2 min temu mu otworzylam, spalil buraka, powiwdzial ze "COS MU SIE POMYLILO" I dal mi przesylki, wszedzie to samo widze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tejotte: Wyobraź sobie listonosza, który dostał w ciągu dnia 30 paczek do doręczenia, każda z nich po 2kg. Komu by się chciało tyle nosić... a awizo, szybko wypisze i naaaaaara xD
@tejotte: Nie mam problemu jak czegoś nie przyniosą, te wózeczki są małe, a rejony bywają duże ale to co ostatnio #!$%@?ł mój listonosz to poezja. Mianowicie przed 1.11 ewidentnie myślami był już na grobach bo zamiast wózeczka chodził tylko z plikiem awizo i listów w ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Osiedle na którym mieszkam ogarnął w mgnieniu oka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tejotte mnie to już nawet awizo nie nosi, jeszcze pal licho z rejestrowanymi, bo sprawdzę tracking, najgorzej bez możliwości śledzenia. Nie wiem już co mogę z tym zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tejotte: Skarga niestety nic nie da. Pisałam dwie czy trzy, bo taka sama sytuacja, czekam cały dzień w domu żeby nawet nie dostać awizo a tylko smsa ze awizo i paczka czeka tu i tu. W odpowiedzi od poczty dostałam tylko tyle że pytali listonosza i on "nie przypomina sobie takiej sytuacji", więc nie mają podstaw by rozpatrzeć moją skargę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@n0xx: Przepraszam bardzo, miałem podobną sytuację i napisałem skargę do głównej siedziby PP, dołączając nagranie z kamery o długości 12 sekund (bo tyle trwało "doręczenie" przesyłki). Dostałem informację zwrotną na piśmie o pouczeniu owego listonosza. Od tamtego czasu przychodzi już inny, z którym nigdy nie miałem podobnego problemu.
@tejotte: tą skargą to kierownik poczty się podetrze w wolnej chwili. U mnie taka sytuacja to norma od kilku lat. Skargi latały od mieszkańców całej gminy, sprawą interesowały się lokalne media, poszło w końcu do glównej siedziby PP

Wniosek audytu PP? Wszystko w porządku, paczki dochodzą prawidłowo(średni czas to ponad tydzień) listonosze pracują prawidłowo(paczki nigdy nie dostałem, zawsze awizo). A listy jak lądowały w rowie tak lądują

#!$%@?ł ich pies. zamawiam
@tejotte: stary mam tak z każda paczka :-) przestań się już tym przejmować po prostu jak wiesz ze dziś dzień dostarczenia paczki to idziesz jutro odebrać i tyle.
Ja poluje na mojego listonosza, wiem który to ale nie mogę go złapać. Jak dorwę to tak go #!$%@? ze się nie pozbiera XD