Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiałem co czują te wszystkie laski które się obnażają na showupach, tańczą gdzieś w klubach go-go. Zawsze mi się wydawało, że to jakaś ostateczność i robiąc to mają ogromne wyrzuty sumienia. W ten weekend spotkałem się ze starą znajomą i coś tam gadka co się działo jak się nie widzieliśmy i ona nagle, że robiła za kelnerkę w takim klubie w Trójmieście i czasami jak trzeba było to była stołem do sushi dla jakichś murzynów xD Mówiła to z taką dumą jakby to świadczyło o jej atrakcyjności bo wiecie brzydkiej by nie wzięli. Ja #!$%@? co trzeba mieć w głowie żeby się tak sprzedawać bo lepszy hajs, szybko urwałem temat bo mi się niedobrze zrobiło jak się na nią spojrzałem, a taka słodka się zawsze wydawała xD. Urwałem się do domu przy najbliższej okazji i nie odpisuje jej od piątku. W sumie nie wiem czy nie przesadzam, ale jak mam kogoś szanować skoro ta osoba nie szanuje siebie. Brzmię trochę jak wykopek stulejka czy dobrze robię?

#logikarozowychpaskow
  • 100
@Kiedys_Mialem_Fejm: jak wykopek stulejka. Nie ma wiekszej trucizny dla relacji niz zawracanie sobie glowy przeszloscia partnera. Kredyt zaufania daje sie od teraz a nie wstecz na czasy nas nie dotyczace. Dla mnie osobiscie nie ma wiekszej roznicy czy twoja kolezanka (pewnie toples) robila za stol do sushi czy bylaby modelka - przeciez to tez rodzaj przehandlowania swojego ciala. Ja mam 38 moja partnerka 35 jestesmy ze soba 2 lata wiec sam
@Kiedys_Mialem_Fejm: wydaje mi się że jak ktoś potrafi zarobić na swoim wyglądzie, to jest to jak najbardziej ok. a nie wygląda na to żeby świadczyła jakieś usługi seksualne.

co prawda wydaje się to niesprawiedliwe dla osób mniej atrakcyjnych (sam się do nich zaliczam), ale tak to już jest.
@Namila: Faktycznie leżenie nago wśród oblechów jedzących z ciebie sushi to oznaka, że ktoś własną wartość. Trochę jak słynna Frytka i jej kobieta wyzwolona. Też miałem w życiu parę sytuacji, że mogłem szybko zarobić niekoniecznie legalnie, ale nie zrobiłem tego bo mam zasady i trzymam się granic co czyni mnie chyba lepszym człowiekiem bo nie ulegam prostym pokusom i wszystko co robiłem w życiu nie sprawia, że boję się spojrzeć w
KiedysMialemFejm - @Namila: Faktycznie leżenie nago wśród oblechów jedzących z ciebie...

źródło: comment_7KtnWPP61DmkeXsiOlqUvXF7rtFEPk8f.jpg

Pobierz
@FionnMacCumhail: A kto ma określać czy są słuszne - daj żyć każdemu jak chce. Jeśli OP nie ma szacunku to dziewczyny która chwali się że z jej ciała jedli murzyni to najwyraźniej ma taki zestaw wartości. Sam popieram jego podejście bo dla mnie to utrata godności. Co innego byłoby gdyby powiedziała że zdarzyło się jej coś takiego jak była młoda i głupia - ale dla niej to powód do uznania. Jak