Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiałem co czują te wszystkie laski które się obnażają na showupach, tańczą gdzieś w klubach go-go. Zawsze mi się wydawało, że to jakaś ostateczność i robiąc to mają ogromne wyrzuty sumienia. W ten weekend spotkałem się ze starą znajomą i coś tam gadka co się działo jak się nie widzieliśmy i ona nagle, że robiła za kelnerkę w takim klubie w Trójmieście i czasami jak trzeba było to była stołem do sushi dla jakichś murzynów xD Mówiła to z taką dumą jakby to świadczyło o jej atrakcyjności bo wiecie brzydkiej by nie wzięli. Ja #!$%@? co trzeba mieć w głowie żeby się tak sprzedawać bo lepszy hajs, szybko urwałem temat bo mi się niedobrze zrobiło jak się na nią spojrzałem, a taka słodka się zawsze wydawała xD. Urwałem się do domu przy najbliższej okazji i nie odpisuje jej od piątku. W sumie nie wiem czy nie przesadzam, ale jak mam kogoś szanować skoro ta osoba nie szanuje siebie. Brzmię trochę jak wykopek stulejka czy dobrze robię?

#logikarozowychpaskow
  • 100
  • Odpowiedz
A co do ciastek jedzenia i posiadania ich... coz jestem zywym przykladem, ze da sie zmienic podejscie


@FionnMacCumhail: To będziesz wiedział dopiero na łożu śmierci. Skoro masz 38 lat, to oznacza, zmieniłeś się w jakieś dwadzieścia lat. Do śmierci zdążysz zmienić się jeszcze ze dwa razy.

troche za daleko poszedles... bo ktos moze lubic seks ale niekoniecznie z wieloma w tym samym czasie.


Wystarczy, że lubi co tydzień z innym,
  • Odpowiedz
@FionnMacCumhail: Może pracodawca nie powinien wymagać CV, bo przecież doświadczenie z poprzednich miejsc pracy nic o nas nie mówi. Przeszłość seksualna, różne wyskoki (narkotyki, kamerki) to jedna z ważniejszych informacji jakie można posiąść o potencjalnym partnerze.
  • Odpowiedz
@Ryan_Newman: Ty chyba nie myślisz, że te laski dbają o siebie. Z tego co mi mówiła znajoma nie mogą tylko jeść słodyczy bo jak któraś zostaje złapana to wylatuje. Nie wiem czemu porównujesz modeling do bycia stołem dla bandy oblechów. Myślę, że piłkarz w pracy nie jest traktowany jak worek na sperme i nie musi wytrzymywać spojrzeń jakichś napalonych starych dziadów. W końcu laska nie ma wpływu na to kto
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm Dobrze robisz. Jeśli Ci takie zachowanie w przeszłości przeszkadza to nie nie ma co kontynuować znajomości. Zupełnie też nie rozumiem niektórych wykopkow od "#!$%@? cię obchodzi jej przeszłość". To raczej #!$%@? ich powinny obchodzić Twoje wymagania do znajomości.
  • Odpowiedz
Nie da się "wyszaleć" bo seks jest czynnością fizjologiczną i nie da się nadymać na całe życie, tak jak nie da się najeść na dwa lata do przodu. Jeśli ktoś miał potrzebę seksu z wieloma przypadkowo poznanymi osobami, to tej potrzeby na 99% nie stracił, tylko ją tłumi, aby znaleźć partnera.


@Lawrence_z_Arabii:

Nie ma wiekszej trucizny dla relacji niz zawracanie sobie glowy przeszloscia partnera. Kredyt zaufania daje sie od teraz a nie wstecz na czasy nas nie dotyczace. Dla mnie osobiscie nie ma wiekszej roznicy czy twoja kolezanka (pewnie toples) robila za stol do sushi czy bylaby modelka - przeciez to tez rodzaj przehandlowania swojego
  • Odpowiedz
@FionnMacCumhail: No tak faktycznie nie ma to znaczenia. Skoro dla Ciebie nie ma znaczenia czy kobieta z którą chcesz być była dziwką albo stołem do sushi to twoja sprawa skoro lubisz albo musisz z takimi się zadawać natomiast przeszłość kobiety ma znaczenie i nie warto słuchać bzdur że nie ma. Człowiek się nie zmienia tak szybko i łatwo wiec przeszłość ma wpływ na teraźniejszość i przyszłość.
  • Odpowiedz
Indywidualnie nie powinniśmy się tym kierować. Bo co nam da informacja że statystycznie na 90% twoja kobieta się już nie zmieni? Statystyka nie ma zastosowania dla pojedynczych osób bo odbiera im moc sprawczą i dehumanizuje.


@chchmiel: gdy zakładam, że chcę być z kimś na całe życie, chcę wybrać najlepszą opcję i dlatego między innymi odrzucam wszelkiej maści "zabawowe" panny.

Gdybym miał podejście "jak nie ta to inna i zawsze można
  • Odpowiedz
@FionnMacCumhail:

w ustach czy pieprzyl ja w tylek? Zyc ci to nie da :) tylko ze tak naprawde to bez znaczenia...

Oczywiście że tak jeśli będzie się tym chwalić. Co w tym dziwnego?

musisz skoro o nią pytam - gościu rano wstaje, idzie pobiegać, na siłownie etc. i gra w gałę za pieniądze. Laska rano wstaje, idzie na siłownie (żeby ładnie wyglądać), fryzjer, kosmetyczka, do tego pewnie
  • Odpowiedz