Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiałem co czują te wszystkie laski które się obnażają na showupach, tańczą gdzieś w klubach go-go. Zawsze mi się wydawało, że to jakaś ostateczność i robiąc to mają ogromne wyrzuty sumienia. W ten weekend spotkałem się ze starą znajomą i coś tam gadka co się działo jak się nie widzieliśmy i ona nagle, że robiła za kelnerkę w takim klubie w Trójmieście i czasami jak trzeba było to była stołem do sushi dla jakichś murzynów xD Mówiła to z taką dumą jakby to świadczyło o jej atrakcyjności bo wiecie brzydkiej by nie wzięli. Ja #!$%@? co trzeba mieć w głowie żeby się tak sprzedawać bo lepszy hajs, szybko urwałem temat bo mi się niedobrze zrobiło jak się na nią spojrzałem, a taka słodka się zawsze wydawała xD. Urwałem się do domu przy najbliższej okazji i nie odpisuje jej od piątku. W sumie nie wiem czy nie przesadzam, ale jak mam kogoś szanować skoro ta osoba nie szanuje siebie. Brzmię trochę jak wykopek stulejka czy dobrze robię?

#logikarozowychpaskow
  • 100
  • Odpowiedz
Różnica taka że piłkarz musi od 10 roku życia zapierdzielać na boisku, siłowni,układać sobie diety itp, itd. Prostytutka po prostu musi być - urodziłaś się kobietą możesz zostać prostytutką. Urodziłaś się bardziej atrakcyjna - możesz nią być dłużej.


@ediz4: w obu przypadkach to nie jest taki hop siup. nawet taki pilkarz, ktory #!$%@? od 10 roku zycia musi miec troche szczescia w zyciu, miec dobre geny (szybkosc, wytrzymalosc, to cos),
  • Odpowiedz
Czyli jeśli np na tablicy napisała że 2 + 2 = 5, to dla ciebie nie był to błąd, bo tak uważasz? Nie istnieje obiektywna prawda, obiektywne błędy, wszystko względne subiektywne istnieją jedynie interpretacje prawdy?


@chchmiel: A co ma dodawanie i prawda obiektywna do bycia idealnym partnerem?

Dla mnie ktoś jest idealny, gdy nich nie chcę w tej osobie zmieniać. W niej nie chciałem zmieniać nic.
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: Hahaha. Młode kobiety wcale nie muszą dbać o dietę - problemy pojawiają się później. Po prostu musi urodzić się ładna i mieć hajs na dbanie o urodę. Jak to się ma do lat zapierdzielania na treningach?
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: a nie rozumiem czym siebie nie szanuje?? bo co?? jaki wy macie ból dupy, ładna laska=dziwka ładnie ubrana=dziwka laska z ładnym, zadbanym ciałem=dziwka
sami #!$%@? walicie konia do takich bab, zdjęć takich bab itp a jak przychodzi co do czego to nieee fuj, nie szanuje siebie. Nosz ja #!$%@?. Weźcie się jebnijcie w swoje puste łby. I PRZESTAŃCIE WCHODZIĆ KOMUŚ W DUPE. NIE TWOJE ZYCIE, NIE ZNASZ SYTUACJI, NIE
  • Odpowiedz
ładna laska=dziwka ładnie ubrana=dziwka laska z ładnym, zadbanym ciałem=dziwka


@atoic: Nie chcę kopać leżącego, ale żadne z powyższych do ciebie nie pasuje, mimo mojej olbrzymiej tolerancji estetycznej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jak mam kogoś szanować skoro ta osoba nie szanuje siebie


@Kiedys_Mialem_Fejm: Za to praca za 12zł za godzinę to szanowanie siebie i na pewno czyni lepszym!

LUDZIE PATRZCIE ZA 2000PLN, KTÓRE LEDWO STARCZAJĄ MI NA PRZEŻYCIE DAJĘ SIĘ #!$%@?Ć, ODDAJĘ POŁOWĘ MOJEGO ŻYCIA, ALE NIE POKAZUJĘ CIAŁA WIĘC CZYNI MNIE TO LEPSZYM XDDDD

Gdybym był kobietą i mógłbym zarabiać na prymitywnych samcach, nie miałbym żadnych skrupółów. 200 złotych za godzinę
NoMercyIncluded - > jak mam kogoś szanować skoro ta osoba nie szanuje siebie

@Kied...

źródło: comment_uXIV75YmwdADTg75wAwHTJOi52GlFS3N.gif

Pobierz
  • Odpowiedz