Wpis z mikrobloga

Doszłam ostatnio do wniosku, że jeszcze kilka lat temu posiadanie tatuażu to było coś - coś wyjątkowego, coś niecodziennego. Dzisiaj tatuaż ma praktycznie każdy, niezależnie od statusu społecznego (nie będę wchodzić w jakość tych tatuaży, bo to osobny i obszerny temat), więc powoli osoby bez tatuażów stają się bardziej wyjątkowe niż te wydziarane. Dziwnie. :D

A tak w ogóle to miłego dnia Mireczki. :D

#oswiadczenie #luzneprzemyslenia #takietam #tatuaze #tatoo
  • 98
@truskawkow: Jaki sens ma ocenianie mnie przez pryzmat moich komentarzy na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Może mam gorszy dzień przez pogodę, bo nie mogę się naładować endorfinami, a paczka z rękawiczkami do zimowych treningów przeleży w nieodległym oddziale Inpostu cały weekend, bo sprzedawcy nie chciało się jej nadać dzień po otrzymaniu pieniędzy i zrobił to dopiero drugiego dnia?
Niemniej zdania o tatuażach nie zmienię. Faceci niech robią co chcą, panienki oczywiście
Dzisiaj tatuaż ma praktycznie każdy, niezależnie od statusu społecznego


@truskawkow:
Szczerze mówiąc jedyne w miarę normalne osoby z tatuażami, jakie spotykam to takie banany-artyści, którym tata z mamą fundują całe życie. Samodzielni, dobrze wykształceni ludzie z dobrych domów bardzo rzadko się w to bawią, najczęściej z tatuażami widzę takich typowych Sebków i Karyny.
@nemiroff90: o kurde jaki jestes dojrzaly xD Ty skoro nie mozesz nic wymyslec to tatu nie dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chce sie wydziarac = to sie dziarasz. Proste. Nie planujesz tego jak Niemcy ataku na ZSRR.

@nat_ce: umow sie ze mna bo sie podjaralem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@Aironic troche przesadzasz. Spoko, nie podobaja Ci sie tatuaze, ale mowienie ze kazda co ma tatuaz jest "w sam raz na raz" jest bardzo plytkie. Jesli cos sie komus nie podoba to z reguly to sie olewa, a nie wypruwa swoja frustracje cisnac innych. Z tym Adonisem tez poleciales xD zluzuj cisnienie jak ktos wyzej Ci napisal bo brzmisz jak typowy uzytkownik wykopu- straszna diagnoza, wiem ( ͡° ʖ̯ ͡
@truskawkow: zauważyłem, że tak od 3-4 lat zrobił sie straszny hype na tatuaże. Swego czasu dziarałem się w jednym z Łódzkich studio i terminy było max. 3 miesiące. Teraz to chyba z rok musiałbym czekać. Dlatego zmieniłem studio, na w sumie fajniejsze. Jest mnóstwo tatuaży, takich jak piszesz - drobne znaczki(infinity, trójkąciki, daty i "Pamiętaj słowa matki, zjedz mieso, zostaw ziemniaczki" itp.). Dla każdego "fajny" tatuaż będzie inny. Jeden lubi dotwork,