Wpis z mikrobloga

Doszłam ostatnio do wniosku, że jeszcze kilka lat temu posiadanie tatuażu to było coś - coś wyjątkowego, coś niecodziennego. Dzisiaj tatuaż ma praktycznie każdy, niezależnie od statusu społecznego (nie będę wchodzić w jakość tych tatuaży, bo to osobny i obszerny temat), więc powoli osoby bez tatuażów stają się bardziej wyjątkowe niż te wydziarane. Dziwnie. :D

A tak w ogóle to miłego dnia Mireczki. :D

#oswiadczenie #luzneprzemyslenia #takietam #tatuaze #tatoo
  • 98
@truskawkow: @Shelly: @nemiroff90: moda jak moda, trochę trudniej się tego pozbyć niż niemodnej koszuli, najzdrowiej się tym nie przejmować, bo i po co.

@Aironic: Ja wiem, że każdy ma swoje sympatie/antypatie, ale jak czytam tajich zapalczywych, zasadniczych ortodoksów jak ty, to mam przed oczami takiego her Flicka, który nawet herbatę miesza zgidnie z regulaminem.

@skinnydog: brawo! Udało ci się uniknąć podstępnej dyktatury tatuatorów.
no to teradz dziewczyny będa płakały, gdy to przeczytają xD


@Pilaf: Dwie już co najmniej żałują, bo zamiast się tatuować, od półtora roku intensywnie ćwiczę. Na tle wytatuowanych #!$%@? z bębnami od piwa i fastfoodów, wkrótce będę Adonisem, jeśli jeszcze nie jestem.
@Pilaf: Och, wspomniałem coś o siłowni? Ławki i sztangi dawno już nie używałem, a w zawodach pierwsze miejsce w swojej kategorii. Poza tym panny na siłę nie szukam, bo znalezienie nie-blachary, która by już na pierwszej randce nie oceniała pojemności twojego portfela, graniczy dziś z cudem.
@Aironic: Może spróbuj spuścić trochę ciśnienie to jakaś sympatyczna się sama znajdzie, bo na moment obecny to żadna normalna nie będzie chciała zadawać się z półbogiem i niedoścignionym idealem, za którego się uważasz. Pewność siebie potrafi być pociągająca, ale nie w takim przezajebistym wydaniu, jak Twoje. Takie podejście jakie prezentujesz jest dla mnie bardziej odpychające niż tatuaż-niewypał.
@truskawkow: Jakieś 5 lat temu chciałem sobie zrobić tatuaż. Jak dziś widzę co bym sobie wydziarał, to płakać mi się chce ze śmiechu. To trochę jak czytanie swoich wypracowań z czasów szkolnych, czy jak dziennikarz widzi swoje pierwsze teksty, czy artysta malunki. Gust się zmienia.

Także jak dla mnie tatuaż musi być wyjątkowy i taki, którego się nie pożałuje nigdy. Pomijam kwestie ludzi, którzy po prostu tatuują się byle czym, byle