Wpis z mikrobloga

@obojetny_na_wszystko: @Metiu1231: świadomy sen to mniejszy problem.. większy problem to niewybudzenie się i uświadomienie sobie że to sen. Otóż, na własnym przykładzie. Nieraz "budzę się" w czasie trwania snu, "zyskuje świadomość" w sensie.. "hej, jestem we śnie, mogę robić i latać gdzie mi się podoba i ruchać się z kim chcę".. ale wcale tak fajnie nie jest... np.
- lece sobie przez miasto, na początku jest ok ale po chwili,
@Kopytko1: Najważniejsze są ćwiczenia, abyś miał stabilne sny, ja potrafiłem sobie wyobrazić nawet, że nagle będę miał ferrari czerwone i spadało z nieba jak w GTA gdy się wpisywało kody. Wsiadam sobie do tego ferrari i jadę, sny mogą być niestabilne gdy za słaby masz sen albo rzeczywiście nie możesz się skoncentrować. Kiedyś zakończyłem zabawę w to, gdy miałem podwójne śnienie, nikomu tego nie życzę, jedno z najgorszych przeżyć.
@EvilSoul: @Kopytko1: Miałem nawet okazję opracować metodę na wychodzenie ze snów, zaczynałem się masakrycznie mocno trząść we śnie i wtedy moje ciało na zewnątrz też to robiło i się wybudzałem. Moja zabawa z tym zakończyła się, gdy bawiłem się w mieście, byłem świadom wszystkiego i nagle wpadłem w jakąś strzelaninę, chwyciłem za pistolet obok i dostałem od jakiegoś napastnika strzał w klatkę na ulicy, leżąc na ziemi próbowałem obudzić się
@Metiu1231: #!$%@? miałem coś takiego. W pierwszym etapie chodziłem po domu i sprawdzałem zegarek czy to sen (taka metoda) - inna godzina za każdym spojrzeniem i wiedziałem, że to sen. Potem myślałem, że się obudziłem a tu #!$%@?, nie mogę się ruszyć i panika i dopiero wtedy po chwili się obudziłem na prawdę z dziwnym uczuciem i zmęczeniem. Całość nie trwała zbyt długo, ale nie polecam...
@Metiu1231: tez mialem kiedys podwojne snienie w trakcie snu na jawie, ale nigdy nie cwiczylem. #!$%@?, myslalem ze sie obudzilem i wszystko bylo normalnie do momentu gdy zdalem sobie sprawe ze nie ruszam sie i dalej jestem w snie. Taka incepcja, obudzilem sie zlany potem i serio mialem mind fuck bo nie wiedzialem co jest rzeczywiste przez chwile :D