Wpis z mikrobloga

@Metiu1231: Najgorszy przypadek był jak "obudziłem się" w nocy na łóżku plecami do drzwi, nie mogąc się ruszyć, słyszę jak ktoś się zbliża i zaczyna mnie smyrać palcami po plecach przez 2-3 sekundy i jeb nagle się dopiero obudziłem w tej samej pozycji... ciężko mi było później zasnąć.
@Metiu1231 Ja np. zauważyłem ze świadome sny pojawiają się w trakcie brania Prozacu, w moim przypadku seronilu. Sny często były bardzo długie i realne. Odnosiłem wrażenie że potrafie je wtedy kontrolować
@Kopytko1: Kriuci ja w świadomym śnie brałem pierwszą lepszą NPC na drąga. I latałem trochę (jak w pobliżu nie było żeńskich NPC) ale takich rozkminek nie wprowadzałem bo wiem że by mnie #!$%@?ło ze snu.
Ogólnie paraliże senne są bardzo ciekawe, warto poczytać nawet o wierzeniach jakie były o nich w średniowieczu i wcześniej. Ale nie życzę nikomu by ich doświadczał, 2 razy wyczułem obecność tego "czegoś" co ludzie zawsze opisują.


@Metiu1231: Mi się zdarzyły kilkukrotnie bez żadnych kombinacji ze świadowymi snami. Za pierwszym razem wpadłem w panikę, że ktoś lub coś wyrzuca mój umysł z ciała i jeśli się temu poddam, to już nigdy nie
@Metiu1231: @Vielokont: W pewnym okresie czasu mialem 2-3 takie paraliże bez bawienia się w świadome sny. Za pierwszym razem leżałem jak kłoda na brzuchu i czułem jak coś wlazi mi na lóżko i siada na plecach, osralem się na miętowo. Dopiero po jakimś czasie gadałem z kumplem i on też to miał i wytlumaczyl mi co to jest. Dlatego poczytałem o tym i następnym razem jak mi się to przytrafiło,