Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie wku**iają ameby z graj po polsku? Nie pomożemy kup orginalną gre.... w ch-*j w to,że sami łamią licencje gry grzebiąc w plikach ale nie kup orginał bo u nas zakazane jest pomaganie na forum ludziom z piracką grą xD No ja j---e

#grajpopolsku #pc #spolszczenie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony: Nie wiem czy wiesz ale grzebiac w plikach gry łamie się licencje gry i grozi za to grzywna tak samo jak za piracenie które na własny uzytek i tak jest dozwolone sami łamia prawo a wprowadzili jakies gówniane zasady.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: ciekawe ile razy ktokolwiek dostał grzywnę za nieoficjalne spolszczenie (czy tam inne germanizowanie) gry na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°), jak już mówiłem - licencja jedno, zdrowy rozsądek drugie. A czy jest jak mówisz to nie wiem, ostatnio czytałem licencję jakiejś gry pewnie dobre kilka lat temu.
  • Odpowiedz
@CKNorek: No co nie uważasz,że jest to śmieszne,że nie chcecie mówić jak zainstalować na pirackiej wersji spolszczenie? To jest mega hipokryzja bo w tym samym momencie sami łamiecie prawo grzebiąc w plikach.
  • Odpowiedz
No dobra, a teraz odpowiadając na poważnie.
Od początku naszej działalności na GPP stawialiśmy na to, żeby działać na oryginalnych grach i na takich testować nasze spolszczenia. Nie interesuje mnie, że gra komuś na piracie nie działa - staramy się dostosować spolszczenie do najbardziej aktualnych wersji. A wersji pirackich jest sporo, więc nie wyobrażam sobie w wielu przypadkach trzymania spolszczeń dla wszystkich wersji pirackich.

@Usunelem_Konto: Nie, nie uważam to za śmieszne. Chociaż może, ale za śmieszne uważam co innego - wszyscy, którzy chcą zagrać z naszymi spolszczeniami na piratach jakoś sobie radzą. Sporadycznie pojawiają się takie jednostki jak ty, które nie potrafią sobie poradzić i o to się pultają.

Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii, bo za bardzo zdanie takich ludzi jak ty mnie
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Nie robimy spolszczeń dla wydawców, więc "żart" ci nie wyszedł. Robimy to tak, jak inni tłumacze amatorzy, a ponieważ to nasza strona, to chyba jasne, że my ustalamy zasady.
  • Odpowiedz
@CKNorek: Komiczne zasady. Zobacz ile postów jest bo komuś spolszczenie nie działa i od razu kneblujecie mu usta słowami KUP ORYGINAŁ nie popieramy piractwa dlatego ci nie działa (chociaż sami macie pirackie gry na kompie z czego jestem niemal w 99% pewny) .
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Za bardzo szanuję swój czas, żeby udowadniać jakiemuś bóldupcowi, że mam oryginalne gry : ) Więc jeśli masz jeszcze coś ciekawego do napisania, pisz. Jak nie, to ja wracam do pracy.
  • Odpowiedz