Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@tomekura model zegarka masz wyżej z linkiem do aktualnej ceny ;-) Płatności zbliżeniowych nie używam bo telefon nie ma NFC a nie pamiętam żeby zegarek to miał :-)
  • Odpowiedz
@lukaszlukasz: o Kuzwa tego szukałem :D. Mirku jak jest z tym drogim, kwadratowym amazfitem? Dostępna jest tylko chińska wersja, czy można język przełączyć na angielski czy ni hu hu? :) No i dużo okrojonych funkcji w stosunku do oponki? :)
  • Odpowiedz
Mirku jak jest z tym drogim, kwadratowym amazfitem? Dostępna jest tylko chińska wersja, czy można język przełączyć na angielski czy ni hu hu?

@MZ23 Po pierwsze musisz wiedzieć że model Pace to Android, a Bip (kwadrat) to jakiś ich system. Mimo to istnieje na niego nawet spolszczenie - Polacy robią swoją wersję aplikacji mifit która ma swój przerobiony przetłumaczony system i się on wgrywa na zegarek. Wymagany telefon z Androidem by
  • Odpowiedz
@thatguy93 oba wyglądają spoko, bip mniejszy i lżejszy dlatego mi bardziej pasuje, bo mam troche mniejszą rękę.
@kruprz wykonanie obu jest dobre, pace ma metalowa ramke, to na plus ale przez to jest cięższy.
@Harry19911 chyba ze przerobisz soft ()
@MZ23 masz dwie możliwości, lepsza wgrać soft przerobiony przez Polaka gdzie wszystko jest przetłumaczone https://miuipolska.pl/forum/applications/tapatalk/index.php?/topic/29051-Amazfit-BIP,-oraz-MiFit-modyfikacje

Albo kombinować bo w oryginalnym sofcie można włączyć język angielski
  • Odpowiedz