Wpis z mikrobloga

@martwy_kotek:

której prawie nic nie brakuje

To jest kontynucja ustawy z 1961r. zawierająca milicyjną uznaniowość mającą utrzymać nas w pozycji rozbrojonych owiec. Kukiz chce zwrócić Polakom prawa podstawowe odebrane im w 1947r.
  • Odpowiedz
@Acquaintance: i tak mu dobrze idzie przywracanie ze jak teraz wchodzę do sklepu i kupuje .45 acp tak po wejściu ustawy nie będę mógł tego zrobić i co roku będę musiał przechodzić egzamin na noszenie broni którego teraz nie ma
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: no patrz, a co WPA to inne problemy ludzie mają :) jednemu mówią że trzeba uzasadniać, innemu nie dadzą akurat takiej ilości na promesie, inny musi w zębach donosić zaświadczenia że ma akurat takie starty

i uznaniowość zniesiono przy pokrętnej drodze udawania sportowca, bo do celów ochrony osobistej nadal jest.

Dodatkowo czy ten złożony projekt nie był stworzony przez ROMB? I teraz poprawki (które nie wiadomo czy są prawdziwe,
  • Odpowiedz
@zakola: Każdy przypadek jest inny i tutaj nie da się wprowadzić jednoznacznych reguł i w innych krajach Europy jest tak samo. A to że u nas są problemy z policją, która w niektórych województwach bardziej lubi wydawać pozwolenia a w innych robi problemy nawet w ewidentnych przypadkach zagrożenia to to jest już inna sprawa.
  • Odpowiedz