Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie dokonać życiowego wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupuje mieszkanie i mam do wyboru mieszkanie na 11 albo na 13 piętrze. Sam wolę mieszkać wyżej, czyli na 13, ale niektórzy twierdzą że to "pechowa 13" i później (za 15-20 lat :)) trudniej będzie je sprzedać.

Czy dla was fakt mieszkania na 13 piętrze ma jakieś znaczenie i uważacie, że przynosi pecha, czy macie to w dupie, bo każdy ma swoje przeznaczenie?

#mieszkanie #zakupy #decyzja #pytanie #pytaniedoeksperta #deweloper

Które piętro wybrać?

  • Kupuj na 13, skoro Ci sie bardziej podoba 89.5% (2414)
  • Kup na 11. Tylko dwa piętra niżej 10.5% (282)

Oddanych głosów: 2696

  • 78
@LotnyJerry: Jak za 15-20 lat w europie nadal będzie jakaś religia i przesądy to przegraliśmy jako ludzkość.


@KochanekAdmina: Ty to przegrałeś tym, że się urodziłeś i innych męczysz swoją obecnością ( ͡° ͜ʖ ͡°).
OP, ja brałbym 11 dla zminimalizowania ryzyka. Jeżeli dwie rzeczy są porównywalne, to nie warto ryzykować. Ja np. nie wieżę w szkodliwe oddziaływanie stacji telefonii komórkowej, ale nie kupiłbym nieruchomości z nią
xD, nawet by mi to do głowy nie przyszło. Mamy 2017 rok, kto jeszcze wierzy w piątki trzynastego i pechowe trzynastki ( ),


@Kaplanka: horoskopy w każdej gazecie, grube książki z wróźbami na koniec każdego roku, specjalny kanał w TV z wróżami, ciągle istniejący fach szeptuchy... A jak nie to nowe przesądy typu autyzm ze szczepionek. Ciemnota i zabobon ma się świetnie ( ͡°
@LotnyJerry: Jeżeli masz stację bazową (antenę jakiegoś operatora) na budynku bierz 11 piętro. Mało kto o tym myśli, a przebywanie w takim otoczeniu jest niezdrowe. Jeżeli oczywiście jest to ostatnie piętro. Teraz proszę o plusy :-P
@LotnyJerry: moja babcia mieszka od ponad 20 lat na 13stym piętrze. Ma 89 lat i trzyma sie wyśmienicie ( ͡º ͜ʖ͡º) kupuj mieszkanie ma wyższym pietrze. Sam mieszkam jeszcze wyżej i różnica jest zawsze w widoku na miasto i okolice :D