Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie dokonać życiowego wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupuje mieszkanie i mam do wyboru mieszkanie na 11 albo na 13 piętrze. Sam wolę mieszkać wyżej, czyli na 13, ale niektórzy twierdzą że to "pechowa 13" i później (za 15-20 lat :)) trudniej będzie je sprzedać.

Czy dla was fakt mieszkania na 13 piętrze ma jakieś znaczenie i uważacie, że przynosi pecha, czy macie to w dupie, bo każdy ma swoje przeznaczenie?

#mieszkanie #zakupy #decyzja #pytanie #pytaniedoeksperta #deweloper

Które piętro wybrać?

  • Kupuj na 13, skoro Ci sie bardziej podoba 89.5% (2414)
  • Kup na 11. Tylko dwa piętra niżej 10.5% (282)

Oddanych głosów: 2696

  • 78
@Kaplanka: wiesz, ja też nie wierzę w takie zabobony ale jakaś mała cząstka prawdy w tym musi być.
Dla przykładu - dwa lata z rzędu miałem setup biały rower + czerwone komponenty i zawsze był z nim problem. Jak zmieniłem kolor komponentów (ta sama marka tylko inny kolor), to problemy nagle zniknęły. Niby pierdoła i nawet sam z siebie się śmieje jak to sobie powtarzam ale patrząc na fakty, to już
@LotnyJerry: jeśli jest winda i podoba Ci się 13 piętro to bierz mieszkanie na 13 piętrze
Jeśli nie ma windy to nawet jeśli mieszkanie na 13 piętrze jest ładniejsze, bierz to z 11 piętra
@LotnyJerry: O stary kiedyś wydzielałem działek ojciec przepisywał na na syna, pokazali jak chcieli no to tak wydzieliliśmy, okazało się że wyszło 13 arów. Zadzwoniłem powiedziałem że tyle i tyle wyszło i ok. za kilka dni dzwonią że jednak chcieli by zmniejszyć lub zwiększyć bo pechowa 13. ¯\_(ツ)_/¯