Wpis z mikrobloga

#steam #gry #januszebiznesu #afera #uplay #southpark

Jak muve.pl oszukuje klientow.

Zamowilem rozowemu gre South Parka nowego, podczas zakupow strona wygladala tak:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://muve.pl/sklep/digital/role-playing-rpg/south-park-fractured-but-whole-pc-pl-digital-dlc,222806

Można zauwazyć ze jest napisane ZABEZPIECZENIE KLUCZ STEAM

A teraz zobaczmy jak to wyglada w dni premiery jak został mi wyslany klucz:
Zabezpieczenie: Klucz aktywacyjny Uplay

Jakbym chciał klucz na Uplay to bym sobie kupił na Uplay. Najlepsze że zadzwonilem na infolinie i Pani zapytala "Naprawde to ma takie znaczenie?" xD Tak #!$%@? naprawde.

Napisalem maila do muve i czekam na odpowiedz, ale serdecznie odradzam Wam wszystkim zakupy w tym gownosklepie, skoro potrafia takie walki robic. Wszyscy wiemy ze klucze steam sa drozsze niz uplay, a zmienianie wygladu strony w dniu premiery to jest juz jawne wprowadzanie w blad, oszustwo i lecenie w #!$%@?.

Jest to produkt cyfrowy wiec pewnie moga robic problemy ze zwrotem, gdzie sie wtedy udac? Tak mnie #!$%@? ze nie odpuszcze.
  • 105
to jest obsluga rodem z poprzedniej epoki i jak bedziemy sie godzic na takie traktowanie to marnie to widze


@Perlo: Dobrze prawisz i walcz o swoje. Mam nadzieję, że nie godzisz się na zwrot kasy a żądasz otrzymania tego co zamówiłeś i za co już zapłaciłeś!
@Muve_pl nieźle lecicie w kulki tłumacząc to problemami systemu zamiast wyraźnie zaznaczyć przy przesyłaniu klucza, że nie jest to wersja Steam która była zamawiana oferując
@m0rgi niech mi oddadzą kasę i styknie. Dostali trochę antyreklamy za januszerke. Klienci mojego sklepu to głównie młodzi ludzie którzy często pytają mnie gdzie kupować różne rzeczy to też będę odradzał. Tyle mi wystarczy
@Perlo: Trochę lipa, że dalej tego nie ciągniesz. Wychodzi na to, że można różne rzeczy odwalać a jak z 10% klientów się skapnie lub robi im to problem to najwyżej odda im się kasę nic nie tracąc.
@perlo
Nie wiem o co taki ból dupy, jeszcze nie rozpatrzyli reklamacji a Ty już żale na wykop dajesz. Jeszcze wielkimi literami.
@Muve_pl jest takie średnie (i tak lepsze niż Ultima), dużo rzeczy mają ale jak zamówiłem kiedyś konsolkę u nich i napisałem w komentarzu PROSZE WYSLAC DOPIERO W CZWARTEK to i tak wysłali w poniedziałek bo magiczny "system" robi to sam.
@Perlo Jesteś załosny założę się że przynajmniej raz się pomyliłeś w swoim życiu. I nie sądzę żebym w tym Twoim "sklepie" też nikt się nigdy nie pomylił. Robisz gówno burze o nic i tyle. Idź sobie graj w tą swoją grę. Serio myślałeś że gra może byc o tyle tańsza w dzien premiery w wersji na steam? Kiedy steam pobiera dość duży % od każej gry która jest na ich platoformie? I
@Perlo: oj z tym sklepem też miałam przejścia, kupiłam grę raz i wystarczy. Niby doslali to co chciałam ale z horrendalnym opóźnieniem. Produkt dostępny od ręki przyszedł po jakichś 3 tyg. Dobrze że nie był to prezent.
coraz głupsze porównania robicie. I nie chodzi o koszt, a o to ze nadal może w to grać, a wy dajecie zupełnie inne porównania w których jest inne sedno w ogóle.


@RVRE_PEPE: bardzo dobre porównania dają, a ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi.