Wpis z mikrobloga

Trzymajcie, to wakacje w Kurdystanie i Tanzanii, które tvp tak ochoczo wyśmiewa.
Wyobraźcie sobie co czuje ta dziewczyna która pomaga innym ludziom, pewnie uratowała nie jedno życie, a teraz jest zaszczuta przez własnych rodaków.
#neuropa #4konserwy #tysiacurojenniezaleznychmediow #medycyna #ciekawostki #rakcontent #polityka
źródło: comment_Wqxgosn1GgTZcQouEJwSY9vu0UjG4Bft.jpg
  • 148
@Rv0000: gornictwo, sluzba zdrowie takie same po peerelowskie raki. dostali darmowe studia, maja stala prace do konca zycja, zarabiaja na poczatek tyle co wiekszosc polakow z tym ze oni z czasem jako lekarz beda zarabiac znacznie wiecej i na poziomie a znaczna wiekszosc polakow nadal bedzie tyrac za te ochlapy. powinni sie cieszyz moim zdaniem a wystawiac rece po wiecej, bo albo wszyscy maja lepiej zarabiac w polsce albo nikt. trzeba
@Lord6Infamous: chodzi o to, że nie ma pluralizmu, tylko @moderacja / administracja ręcznie dodaje wpisy które są w zgodzie z jej politycznymi poglądami. Nigdy nie wstawiają czegoś co pokazuje/wytyka manipulację lewactwa, choć takich wpisów było mnóstwo. Mało tego, pozwoliła nawet na dodawanie skryptów które pozwalają zwoływać się lewicowym płatnym trollom na wykopie do wykopywania swojej propagandy i manipulacji.
Jeśli moderacja chce się tak bawić to niech przynajmniej nie ukrywa się i wrzuci to z konta wykopu. Albo stworzy zakładkę "wyróżnione przez moderację" a nie bawi się jak zwykle w bogów. Srsly.. "Wykop to serwis tworzony przez użytkowników"

Ten post pewnie sam wybiłby się na główną ale i tak trzeba zrobić smród.
@ghostface: Oho, wykopowe lewactwo zlatuje się i zaczyna bronić się w swojej kilkunastoosobowej grupce wzajemnej adoracji. Żałosne są twoje komentarze które są masowo minusowane o czym świadczy m.in twój ranking lewaczku i że twoje poglądy poza grupą wzajemnej adoracji z neuropy nie są akceptowane i podzielane przez większość użytkowników. Poza tym żałosne jest to, że moderacja pali jana, że nie jest upolityczniona, a wykop tworzą użytkownicy. Oh jaka to piękna formułka
@ghostface: poza grupką wzajemnej adoracji z neuropy nie istniejecie i nikt się z wami nie liczy (poglądy skrajno-śmieszno-lewicowe) i nawet jak moderacja się dwoi i troi żebyście byli bardziej eksponowani i forowali to nic wam nie daje, bo ludzie nie dają się nabierać na te wasze manipulacje i po prostu widzi że jedynie co obicie to plujecie na swój własny kraj. Większość z was są płatnymi trollami z jakiś fundacji (kilkoro
trochę ci koleżko #!$%@?ło od siedzenia w internecie, zacząłeś go traktować jak realny świat.

tak się zacząłeś emocjonować, że zapomniałeś o regułach języka polskiego. Serio masz nie po kolei w głowie, ochłoń.


@ghostface: i kto to pisze haha. Popatrz na swoje wpisy i komentarze. 99% to "zły kaczor!!! " "kaczafi" "kaczor niszczy polskeee!!!111" "konstytucja!!!!1111" memy z kaszyńskim etc I ty śmiesz coś takiego mi pisać? haha To ty masz jakiś obłęd
@ghostface: jedyne co potrafisz to obrzucać ludzi gównem, obrażać i być wulgarnym o czym świadczy nie tylko to co do mnie napisałeś, ale też i wszystko inne wypisywane przez ciebie na tym portalu. Wystarczy wejść w twój profil i sprawdzić, to jest dowód na moje słowa. A śmieszne jest to, że kreujesz się na takiego lewaka bojownika z mową nienawiści, hejtem i walkę o wolność, równość etc. Hipokryta.
@Pawu1on: nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Przeczytaj sobie mój pierwszy komentarz w tym wpisie, bo o to chodzi, ale widzę, że grupka wzajemnej adoracji z neuropy, rzucając się na mnie jednego jak szarańcza, skutecznie odciągnęła uwagę od głównego i jedynego przesłania jakie miałem.