Wpis z mikrobloga

@jadwiga-m: U mnie w pracy panie 40+, 50+, zalogowanie się na serwer bywa nie lada wyzwaniem. Jestem boginią exela, uczę je że szybciej ctrl+c ctrl+v niż klepać dane ręcznie. Na szczęście większość czasu spędzają w terenie.
  • Odpowiedz
@Sniezkaberka: A ja mam jakoś odwrotnie. Sama jestem stara baba i z koleżankami 40+ i 50+, w wyniku nader licznych ostatnio popisów młodszych koleżanek doszłyśmy do wniosku, że jak nas zabraknie, to nastaną wieki ciemne, bo toto nawet korków nie będzie umiało sobie włączyć (nie mówię już o tych wkręcanych). Będą sobie przyświecać instagramem, aż bateria nie padnie, a potem umrą z głodu i zimna. Mężczyźni im nie pomogą, bo
  • Odpowiedz
@jadwiga-m: Ja też już nie jestem podlotkiem, wręcz przeciwnie :) moje dziewczyny przy komputerze to niezły kabaret, ale smartphony opanowały perfekcyjnie, w terenie radzą sobie doskonale. Ja to ta dziewucha z wkrętarką, w moim domu nigdy nie było żadnego fachowca, wszystko robimy sami, a jak już nie dajemy rady to telefon do taty i instrukcja zdalna :) Ostatnio dziewczę z biura obok myło opiekacz do kanapek pod wodą, opiekacz był
  • Odpowiedz