Wpis z mikrobloga

@sorhu: Widocznie tak:

Staram siebie szanować i nie po to poświęciłem czas i pieniądze, żeby być zrównanym do takich idiotów-marzycieli, którzy boją się odpalić terminal. Nie zacznę bo wolę pracować i się dalej uczyć. Klepiąc stronki samemu niczego nowego się nie nauczę, nabiorę złych nawyków. Niestety ale polski rynek pracy nie jest przygotowany na takich pracowników jak ja.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie co ci ludzie mają w głowach, że sądzą że po takiej "nauce" ktoś przyjmie ich z otwartymi ramionami i powierzy ważne projekty.

Głupota niewiarygodna.
  • Odpowiedz
@DannyMurillo:

Kwota, która pozwoliłaby mi wynająć kawalerkę i mieć na jedzenie. Za resztę przez pierwsze miesiące sobie zapłacę z oszczędności. Wychodzi między 3200-3700zł w dużych miastach. Swoją drogą, patologią jest już samo to, że żeby dostać pracę, która pozwala mieć gdzie mieszkać i co jeść trzeba być Wielkim Programistą.

xD Widzę, że teraz wkraczamy na narrację jaka to bieda w branży. Sprawdź temat 'ile zarabiacie?'. 2-3 lata dośw. to geniusze zbliżają
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000:
Front-end developer: specjalizacja WordPress
Cena: 9800 PLN
Czas trwania: 2 miesiące

Średnia cena, ale widzę, że już prześcigają się czyj kurs będzie trwał krócej. Wcześniej 3 miesiące a teraz 2. xD Dopiero 2 tygodnie wysyła CV i już pluje jadem. Ciekawe co tam nagadali tym idiotom którzy wpłacili po 10k.
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: zapomniałeś o #rakcontent xD Btw. u mnie w pracy robili coś w stylu "bootcampu" gdzie brali ludzi na naukę, robili im wykłady, zajęcia - all za darmo, jeszcze im płacili, a do zatrudnienia na koniec nadawało się może 5% osób. Ludzie to debile, myślą, że bez swojej praktyki i chodząc na bootcampy są niewiadomo kim, a tak naprawdę są nadal idiotami. Szanuje o wiele bardziej gościa, który klepie po cichu
  • Odpowiedz