Wpis z mikrobloga

@12wertpos: no przecież tak najłatwiej znaleźć kogoś kto naprawi komputer ;)
A tak serio to są też babeczki polujące na informatyków-bo wiadomo-szybko znajdzie pracę, będzie ustawiony i z kasą. Autentycznie akcje w stylu głośniki nie działają (wypięty kabel) i podobne bzdury, a potem "w ramach odwdzięczenia się zapraszam na kawę". Znajomy tak żonę znalazł ;)
  • Odpowiedz
  • 31
@12wertpos Jakby komukolwiek z Was wpadł taki pomysł do głowy odnośnie własnego zdrowia to dobrze radzę nie dodawać się do grup 1 roku kierunku lekarskiego.

  • Odpowiedz
@Wjolka: o widzę Mirabelko, że masz pojęcie o czym mówisz, dlatego postanowiłem zapytać: świąd w okolicach zwieracza, czy to coś groźnego? XD
  • Odpowiedz
  • 10
@lovalu Jeszcze pytanie którego - bo masz ich kilka ;>

Moga byc hemoroidy a może też być choroba pasożytnicza. Idz do lekarza POZ, nie ma co się wstydzic.
Niech Cię obejrzy, zbada per rectum.
  • Odpowiedz
@12wertpos Jakby komukolwiek z Was wpadł taki pomysł do głowy odnośnie własnego zdrowia to dobrze radzę nie dodawać się do grup 1 roku kierunku lekarskiego.


[]
No i drugiego roku, 4 roku, 6 roku i czasami z 20 letnim doświadczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@12wertpos ja ostatnio wylądowałem w grupie studentów na fb i zgrywam ich kolegę z roku. Odpowiadam na pytania, smieszkuje, etc. Nikt się do tej pory nie skumal. Jak przetrwam do grudnia, to się ustawię z nimi na p--o. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Silvervend: na grupach gimnazjalnych z przyry też robisz furore? xD
w ogóle, myślisz że ktokowilek sprawdza na grupach autentyczność udzilających się tam osób? Liczy się przecież wstawienie notatek, rozwiązań egzaminów z lat poprzednich lub ewentualnie wyników, c--j kogo obchodzi kim Ty jesteś xD
  • Odpowiedz
@arcxa

Informatyk to bezpieczna opcja. Wychodzisz rano z domu, wracasz wieczorem i dalej jest tam gdzie go się zostawiło - przed komputerem.

Dokładnie, story of my life ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz