Wpis z mikrobloga

Czemu #!$%@? w polsce rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD

#!$%@? serio

jak tu żyć, przecież naprawde najbardziej opłaca sie nie wychodzić z łóżka i wegetować ja #!$%@? #gorzkiezale
  • 169
@AESTHETlC: Nie są tak drogie. Poza tym masz mnóstwo rozrywek i atrakcji zupełnie za darmo. Festyny, koncerty organizowana z okazji dnia miasta, zloty food trucków, turnieje sportowe, itp itd... Przeprowadziłem sie na koniec kwietnia z #uk do Torunia i na okrągło dzieje się coś fajnego za darmo. Nie masz tego za granicą. W UK nie ma żadnych takich wydarzeń za friko. Na #!$%@? festiwal piwa musisz zabulić 15f żeby tylko wejść.
@AESTHETlC: Piwo za dziesięć złotych? Dobrze by było jakby było tak tanio xD

@demagog: Nikt nie pisze, że nie da się znaleźć taniej knajpy... Tylko ta do której będzie ci najbardziej pasowało będzie miała browar po dwanaście złotych. Już w ogóle mnie rozpierdzielają ludzie którzy się po klubach bawią i za połówkę potrafią wybulić stówę. I to wcale nie za Belvedere, tylko normalną, zwykłą wódę.

Dobrze umiejscowione knajpki nie mają
@AESTHETlC w Bielsku piwko po 5 zł dowiesz. I nie narzekaj, jestem w Walencji i tutaj: kino 10 euro, piwo 3 euro, oceanarium 40 euro, jedzenie zaczyna się od 10 euro na osobę (mówię o tych dobrych rzeczach), McDonald's 1 euro za hamburgera