Wpis z mikrobloga

Czemu #!$%@? w polsce rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD

#!$%@? serio

jak tu żyć, przecież naprawde najbardziej opłaca sie nie wychodzić z łóżka i wegetować ja #!$%@? #gorzkiezale
  • 172
  • Odpowiedz
I nie narzekaj, jestem w Walencji i tutaj: kino 10 euro, piwo 3 euro, oceanarium 40 euro, jedzenie zaczyna się od 10 euro na osobę (mówię o tych dobrych rzeczach), McDonald's 1 euro za hamburgera


@Ka4az: czyli dokładnie tak jak u nas xD
Tylko oni zarabiają 2k € i stać ich na 2000 hamburgerów,
a my zarabiamy 2k zł i stać nas na 500 hamburgerów.

Faktycznie, nie ma co narzekać (
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: BO NAJLEPIEJ SIE MIESZKA W WAWCE ALBO WE WROCKU, A L4 W KAZDY PIATEK BO W CZWARTKI SPRZEDAJA PIFKO ZA HEHE 5 ZŁ XD
Nawet mi was nie żal robale. Bilardzik 10 ziko, kino za 11. Miasto 35k, a i piwko w barze 6. Zarabiam pewnie podobnie do was kasjerzy żabki, emigranci wielkich miast #!$%@? jego mać nadała xD
  • Odpowiedz
Jak można chodzić do kina. Filmy lepiej ogląda się w domu.


@jarzynka: takie tłumaczenia plebsu. ile % osób ma pokój projekcyjny z projektorem >hd i porządnym nagłośnieniem? i ile filmów obejrzysz w czasie ich premiery?

@ilmash: Nie warto, 80% filmów w CC to gówno. Przez rok miałem abonament a potem zrezygnowałem.


@informatyk15000k: ale ogólnie 80% filmów to gówno, tyle, że ja czasami szukam prostej rozrywki. lubię się odmóżdżać na
  • Odpowiedz
@BelkaBec dobry pan pis rozdał pieniądze, wiec nie było innego możliwości, ceny musiały wyskoczyć w kosmos, współczuję tym co nie zarabiają 2-3x więcej niż 6 lat temu
  • Odpowiedz