Wpis z mikrobloga

jakim cudem gra #fifa zdobyła tak dużą ilość fanów, skoro ta gra nie ma fabuły, jest #!$%@?, grafika jest na poziomie atari, jest podobna do ping ponga z czasów pierwszych gier, tylko klikniesz większą ilość klawiszy to piłka podskoczy. Ogółem ta gra jest dla podludzi, którzy za grosz nie mają pojęcia do czego może służyć konsola i na domówkach wpisują padem w jutubie jakieś nowe rapsy. #gry #fifatogowno
  • 18
Do PESa 2010 / 2011


@wincm: Zgadzam się. Grałem wyłącznie w PESa od PES 4 do PES 2013. Później przeszedłem na FIFĘ 14 i w piątek zainwestowałem w 18-stkę i w zasadzie tylko gram w FUTa. Niestety, ale mimo wielu plusów PESa, brak licencji i brak czegoś chociażby podobnego do FUTa, kompletnie PESa deklasuje jak dla mnie
@k0rdian: @wincm: pes 2011 obsysał już pałe. za to pes 2010....

ja #!$%@? pamietam ile ja w to gralem - moja ulubiona druzyna Atletico Madryt wtedy z Aguero i Forlanem na ataku byla nie do #!$%@?. Aguero byl zbugowany bo mial w #!$%@? przyspieszenie i w #!$%@? technike, kazda akcje konczylem na dwa sposoby - wyjscie sam na sam - zwod strzalem - ladowanie do pustej albo zejscie na prawa
@Rudolfinho: W sumie PESa 11 napisalem dlatego, ze po nim dopiero przerzuciłem sie na Fife ;). A tak to 2010 wymiatał na każdej płaszczyźnie. Też meeega duzo czaus w to sie nagrało ze znajomymi ;)