Wpis z mikrobloga

@487328385: @kamyk_: @orlando74:
Tak zrobił tą przemianę w 16tyg.
Tylko że, To pierwsze lewe zdjęcie jest po tym jak wyszedł z aresztu, ~3 miesiące przerwy miał jak dobrze pamiętam. A przed pójściem wyglądał podobnie jak obecnie (prawe zdjęcie).
Niestety ale nie mogę znaleźć filmiku jak wyszedł z aresztu po tych ~3 miesiącach, ogólnie wyglądał tragicznie gorzej niż na zdjęciu, wszystko mu spadło. Ale końskie dawki witaminy S od razu
@orlando74: powiedzial ze mu estrogen #!$%@?ło i na offie miał problem z sutami..... i ten wywiad na yt jest od 2014 roku więc nie wiem po co łączysz tamtą wypowiedź z budowaniem formy Patrycjusza w tym roku
@kamyk_: Bo ścierwo ładujące towar zawsze będzie tylko ścierwem ładującym towar. Później młodzi naoglądają się takie karykatury i zdemolowani dlaczego oni nie mogą takich przemian robić.
@kamyk_: @orlando74:

koks treningi diete suplementacja regeneracja i ostry #!$%@?,

minus Koks i nie wygląda nawet w 1/3 tak jak obecnie.

Nie mam nic przeciwko sterydom, ale #!$%@? mnie to gadanie ludzi którzy biorą - oh ah jak on się musiał ciężko napracować ileż to wyrzeczeń, a prawda jest taka że na koksie prawie każdy głupi potrafi mieć zajebiste rezultaty. Ciało zamienia się po prostu w maszynę. Za dużo już