Wpis z mikrobloga

  • 222
Ten uczuć, gdy idąc rano do pracy zobaczysz dwie latające sikorki i aż Ci się humor poprawia. A potem jedną trafia auto, łamie ona kręgosłup i wije się na chodniku, a ta druga koło niej skacze i nie ogarnia. Zatrzymujesz się i widzisz, jak z tamtej uchodzi życie. I Ci tak bardzo smutno.
()
#feelsbadman #feels #sadstory
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@nemiroff90 ciekawe jak miałam pomóc. 100% złamany kręgosłup, po kilku s już się nie ruszała i tamta druga odleciała (,)
  • Odpowiedz
@Auth: spoko, i tak takie ptaszki długo nie żyją

In an analysis carried out using ring-recovery data in Britain, the survival rate for juveniles in their first year was 38%, while the adult annual survival rate was 53%.[17] From these figures the typical lifespan is only three years.[10] Within Britain, the maximum recorded age is 10 years and 3 months for a bird that was ringed in Bedfordshire.[18] The maximum
  • Odpowiedz
Zatrzymujesz się i widzisz, jak z tamtej uchodzi życie. I Ci tak bardzo smutno.


@Auth: nienawidzę takich sytuacji, najbardziej r---------a mnie te uczucie bezradności, że choćby skały srały to ja tego nie zmienię. Od 20 lat szukam kamienia nieskończoności i nic nie zapowiada bym go znalazł. Mógłbym wtedy odwracać takie sytuacje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@terwer358 dokładnie zatrzymałam się i czułam się mega bezradnie. A jak będę wracać do domu, to on tam pewnie dalej będzie. (,)
  • Odpowiedz