Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 12 latach związku, w tym 6 latach małżeństwa żona postanowiła przyprawić mi rogi. Facet okazał się w porządku, bo po 2 miesiącach spotkań wyczaił, że ona jest mężatką i się ze mną skontaktował. No i zgadnijcie kogo głupia rura zastanie dzisiaj u niego w mieszkaniu


Mam stresa jak cholera, bo szykuje się sroga imba i rewolucja w moim życiu. Dobrze przynajmniej, że żadnych intercyz nie było, a mieszkanie jest w całości moje. Życzcie mi powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 268
@metrom czemu zakładasz że spakował jej rzeczy w tak krótkim czasie? O ile dobrze śledzę, nigdzie nie pisał kiedy dokładnie dowiedział się od tego drugiego o całej sytuacji
Człowieku, ja wiem o sprawie dopiero od kilku godzin, płacz i żal pewnie przyjdą jutro, gdy to wszystko do mnie dotrze.

Dobra, wracam do pakowania jej rzeczy.


@6127: czytaj uważniej
@AnonimoweMirkoWyznania: skończ Waść wstydu oszczędź, sam pisałeś 4h temu że jesteś w trakcie pakowania, podejrzewam że w ogóle nigdy nie mieszkałeś z kobietą bo nie wiesz ile one potrafią tego nagromadzić przez kilka lat, poza tym całość nie trzyma się kupy ani czasowo ani logicznie
@metrom Nie czuję się na siłach żeby rzetelnie ocenić sytuację ale również zakładam możliwość że może być to zwykły bait i cenię sobie Twoje stanowisko. Jednakże, mam wrażenie że rzeczywiście klasyfikujesz to na bazie własnych doświadczeń. Ja z moim #rozowypasek nie mieszkam może aż tak długo, ale lada dzień dobije do czwartego roku i jestem przekonany że nie potrzebowałbym więcej niż 2-3h żeby spakować większość jej dobytku, a może po prostu zbytnio