Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 12 latach związku, w tym 6 latach małżeństwa żona postanowiła przyprawić mi rogi. Facet okazał się w porządku, bo po 2 miesiącach spotkań wyczaił, że ona jest mężatką i się ze mną skontaktował. No i zgadnijcie kogo głupia rura zastanie dzisiaj u niego w mieszkaniu


Mam stresa jak cholera, bo szykuje się sroga imba i rewolucja w moim życiu. Dobrze przynajmniej, że żadnych intercyz nie było, a mieszkanie jest w całości moje. Życzcie mi powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 268
W związku odkąd mieliście po 16 lat? Dlaczego mnie to nie dziwi? xD
Właśnie z powodów takich sytuacji uważam że związki zawarte w szkołach średnich mają raczej nikłą szansę. Zazwyczaj którejś stronie się znudzi albo odezwie się ciekawość jak to jest z kimś innym. Wy nawet 30 nie skończyliście a już możecie powiedzieć, że spędziliście razem prawie pół życia xD
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? w piździec. Nie baw się w wysłuchiwanie itd. Ten rozdział już jest zamknięty. Pomijam naturę, ale umówiliście się na europejski model związku, jak mniemam. Wywal póki możesz i masz okazję. Nie daj się zmanipulować. POD ŻADNYM POZOREM NIE POZWÓL ODWRÓCIĆ KOTA OGONEM. Nie dyskutuj. IMHO szopka z panem ruchaczem zupełnie niepotrzebna. Zostaw u niego jej rzeczy, jeśli się chłop zgodzi i zakończ jakąkolwiek komunikację. Każda sekunda spędzona z tą
@AnonimoweMirkoWyznania: coś chyba namieszałeś. jeżeli nie mieliście spisanych żadnych papierów dzielących majątek to wszystko co kupiliście w trakcie małżeństwa jest wspólne. Może przed sądem nie pójdzie 50-50 jak wykażesz że faktycznie zarabiałeś kilkukrotnie więcej, ale najpewniej nawet to nie pomoże
@AnonimoweMirkoWyznania: patrzac na wpisy wg mnie znosisz to zbyt dobrze, moze i w tobie od dawna nie ma zadnego uczucia i byliscie ze soba tylko z przyzwyczajenia?

po raz kolejny rownie potwierdza sie teoria ze jak ma sie podejrzenia to lepiej czytac sms itp partnera/ki, szkoda ze w takich tematach nigdy nie ma tych obroncow prywatnosci
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.